Kasia Tusk w najmodniejszych rajstopach na wiosnę-lato 2021

Hitem były już jesienią i zimą. Wówczas na wybiegach lansowały je domy mody, takie jak Bottega Veneta, Chanel oraz Gucci. Nie trzeba było czekać długo, by cienkie rajstopy w drobny wzór, bo właśnie o nich mowa, trafiły do szaf influencerek – na czele z Camille Charriere czy Leonie Hanne. Szybko pokochały je także inne fashionistki. I wiosną 2021 roku nie zamierzają się z nimi rozstawać. Nic dziwnego, w końcu do łask wróciły sukienki i spódniczki mini! 

Fascynacja zaczęła się od czarnych rajstop z monogramem słynnych domów mody. Ale nie łudźmy się, mało kto może sobie na nie pozwolić, bo kosztują setki dolarów (nawet jeśli są dziurawe – jak w przypadku Gucci). Na szczęście, istnieje bardziej przystępna cenowo alternatywa – cienkie rajstopy w drobny wzór bez trudu dostaniecie także w popularnych markach. Na jedne z nich postawiła jakiś czas temu sama Kasia Tusk. Założycielka bloga Make Life Easier wybrała model polskiej marki Fiore, czym pochwaliła się na swoim Instagramie. To właśnie tam opublikowała zdjęcie w rajstopach, które założyła do długiej i obszernej białej marynarki (takie są teraz najmodniejsze, tym bardziej, że z powodzeniem pełnią funkcję sukienki). Jaki wzór wybrała influencerka? Kasia Tusk postawiła na model Jane – czarne rajstopy w kropeczki, który marka Fiore opisuje jako „paryski szyk w najczystszej postaci”. Dodając, że to „wyrafinowany i seksowny model, ale może też być noszony w wersji swobodnej i ugrzecznionej, nawet do sportowej stylizacji”. Jak dokładnie wygląda? Zobaczcie same: 

Gdzie kupić inne cienkie rajstopy w czarnym kolorze? Oto najmodniejsze wzory

Nie chcecie ograniczać się tylko do jednej pary? Nie musicie. Wśród cienkich rajstop marki znajdziecie też inne, równie fajne, wzory. Wystarczy wspomnieć model Egalite w rock'n'rollowe iksy, model Bliss Balls – w większe grochy, w tym, obok czarnych, w czerwonym kolorze, a także rajstopy Wild West w drapieżne cętki. Naszym zdaniem są super!

Oryginalne modele znajdziecie też w ofercie innej polskiej marki – Gabriella. Wśród naszych ulubionych są cienkie rajstopy w gwiazdki, oczy, usta, okulary, a nawet... rowery. A także rajstopy inspirowane największymi polskimi miastami: Krakowem, Poznaniem, Łodzią czy Warszawą. Które wybieracie?