W latach 2000. Wielka Brytania miała Victorię i Davida Beckhamów, w Stanach Zjednoczonych królowała Brangelina a Europa szalała na punkcie Monici Bellucci i Vincenta Cassela. Dziś na liście it-couples bez wątpienia znajdziemy Nicolę i Brooklyna Peltz-Beckham czy Hailey i Justina Bieberów. Na podium nie może zabraknąć również królowej czerwonych dywanów i Spider-Mana, czyli Zendayi i Toma Hollanda. Poznali się w 2016 roku na planie pierwszego z trzech wspólnych filmów o przygodach Petera Parkera, jednak nie od początku mieli się ku sobie. Choć plotki na temat charakteru ich relacji krążyły w sieci od 2018 roku, dopiero lipiec 2021 okazał się przełomowy. To właśnie wówczas świat obiegły fotografie całującej się w samochodzie pary, zrobione ukradkiem przez spostrzegawczych paparazzi. 

Późniejsze wydarzenia nie pozostawiły cienia wątpliwości – Zendaya i Tom Holland są razem. Świadczyły o tym urocze wpisy w mediach społecznościowych z okazji urodzin, oraz wspólne wywiady, podczas których aktorzy nie mogli oderwać od siebie wzroku. Jedni martwili się, że nad ich związkiem zawisła „klątwa Spider-Mana” (w końcu wcześniejszy filmowy Peter Parker również związał się z MJ, jednak związek Andrew Garfielda i Emmy Stone, jak wiemy, nie zakończył się happy endem), inni cieszyli się z nowopowstałej it-couple amerykańskiego show-biznesu.

Co na temat swojej relacji myśli sam Tom Holland? Brytyjski aktor po raz pierwszy tak szczerze i otwarcie opowiedział o związku z Zendayą.

Tom Holland szczerze o związku z Zendayą: „Mam szczęście”

Jeśli wydaje wam się, że Tom Holland udziela obecnie wywiadów niemalże codziennie – nie jesteście w błędzie. 27-letni aktor jest bowiem w trakcie promocji swojego najnowszego projektu – serialu „W tłumie”, który opisywany jest jako psychologiczny thriller. Kilka dni temu Brytyjczyk pojawił się w podcaście „Smartless”, którego gospodarzami są aktorzy Jason Bateman, Will Arnett oraz Sean Hyes. To właśnie w rozmowie z kolegami z branży filmowy Spider-Man wyjaśnił, dlaczego jego zdaniem związek z Zendayą jest tak dobry. Co jest kluczem do szczęścia pary? Jak się okazuje, podobne doświadczenia i wspólna perspektywa.

Mam ogromne szczęście, że ktoś taki jak ona jest w moim życiu. To ciekawe – bycie w związku z osobą, która płynie na tej samej łodzi co ja. Mamy podobne doświadczenia i możemy się nimi ze sobą dzielić – to dla mnie relacja na wagę złota.

 Kilka tygodni wcześniej Holland wspomniał o relacji z Zendayą w rozmowie z „The Hollywood Reporter”: Nasz związek jest czymś, czego niewiarygodnie chronimy i chcemy zachować jak największą świętość. Nie uważamy, że jesteśmy coś komukolwiek winni, to nasza sprawa i nie ma to nic wspólnego z naszymi karierami. Wygląda więc na to, że nie ma co czekać na oficjalne wspólne wyjście pary w najbliższym czasie.