Gdy myślimy o naszych ulubionych parach w show-biznesie, w naszych głowach od razu pojawiają się Zendaya i Tom Holland. Tworzą piękny związek, który narodził się na planie produkcji „Spider-Man”. Jednak to, że filmowy Peter Parker i MJ mają się ku sobie, nie było oczywiste od początku. Co prawda nad młodymi aktorami wisiała klątwa „Spider-Mana”, jednak gwiazdorski duet przez długi czas utrzymywał ściśle przyjacielskie stosunki. I choć fani oraz fanki kultowej produkcji o młodym superbohaterze podejrzewali, że Toma i Zendayę również dosięgnie strzała amora (a może w tym przypadku „Spider-Mana”?), para postanowiła ujawnić swój związek dopiero podczas kręcenia trzeciej części historii o nieco nieporadnym Peterze i nieufnej MJ.

Pierwszym doniesieniem na temat miłości tej dwójki były zdjęcia, które 1 lipca 2021 roku w okamgnieniu obiegły cały świat. Na fotografii Brytyjczyk oraz Amerykanka całują się w samochodzie, stojąc na czerwonym świetle w Los Angeles. Kolejne doniesienia zza oceanu były już jedynie wisienką na torcie i ostatecznym potwierdzeniem, że 27-latkowie są w sobie szalenie zakochani. Para nie szczędziła sobie uczuć podczas premier filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu”, a także w czasie licznych wywiadów, które promowały produkcję. 

Internet natychmiast pokochał tę dwójkę, a wszelkie interakcje pary były bacznie obserwowane przez fanów i fanki na całym świecie, którzy/re próbowali/ły ze szczątkowych informacji ustalić, jak długo Tom i Zendaya są już w związku. Wygląda na to, że Tom Holland w najnowszym wywiadzie przypadkowo odpowiedział w końcu na odwieczne pytanie internautów i internautek.

Tom Holland przypadkowo zdradził, jak długo jest z Zendayą

Tom Holland to niekwestionowany król spoilerów. Jak się okazuje, Brytyjczyk nie jest najlepszy także w kwestii dochowania związkowej tajemnicy. W najnowszym wywiadzie przypadkowo zdradził, jak długo spotyka się z Zendayą.

Raz naprawiłem swojej dziewczynie drzwi, to było na samym początku naszego związku. Byłem u niej w domu i zauważyłem, że drzwi były popsute. Postanowiłem je naprawić i boom... teraz jesteśmy w sobie zakochani.

Wydawać by się mogło, że w krótkiej wypowiedzi aktora nie ma nic specjalnego, prawda? Czujne fanki oraz czujni fani Hollanda szybko przypomnieli sobie wywiad Brytyjczyka z grudnia 2019 roku. Wówczas w programie „Jimmy Kimmel Live” filmowy Spider-Man chwalił się, że naprawił raz drzwi przyjaciółki. Jak możecie się domyślić, chodzi naturalnie o Zendayę. Wygląda więc na to, że para jest w związku co najmniej od 2019 roku (prawdopodobnie z przerwami – w końcu Tom spotykał się z Nadią Park, a Zendaya przyłapana była na pocałunkach z Jacobem Elordi).

Jak myślicie, czy kiedyś poznamy dokładny timeline związku tej dwójki? A może fanki i fani same/mi połączą kropki?

 

Zobacz także: