Tom Holland to aktualnie jedno z najgorętszych nazwisk w Hollywood. Międzynarodową rozpoznawalność i uznanie branży przyniosła mu rola Spider-Mana w superprodukcjach z filmowego uniwersum Marvela. O aktorze ostatnio jest także bardzo głośno w mediach z powodu elektryzującego fanów związku z inną gwiazdą młodego pokolenia, Zendayą. Mimo ogromnego szumu wokół jego osoby, kończący w czerwcu 27 lat Brytyjczyk stara się jednak cały czas skupiać przede wszystkim na swojej karierze.

Tom Holland w roli, która zmieniła jego życie

Tom Holland udzielił niedawno interesującego wywiadu, w którym opowiedział o swojej najnowszej roli. Posiadacz ponad 67 milionów obserwatorów w serwisie Instagram wystąpił w inspirowanym prawdziwą historią psychologicznym thrillerze „The Crowded Room”. Gwiazdor zagrał w serialowej antologii Danny'ego Sullivana – mężczyznę wzorowanego na postaci Billy'ego Milligana, czyli pierwszej osoby w historii, która uniknęła więzienia za bardzo poważne przestępstwa z powodu choroby psychicznej. U Amerykanina zdiagnozowano przypadek osobowości rozczepionej na 24 różne postaci.

Aktor nie ukrywa, że rola w „The Crowded Room” sporo go kosztowała.

Zajęło mi dużo czasu, zanim doszedłem do siebie – wyznał w rozmowie z „Entertainment Weekly”.

Tom Holland zdradza, dlaczego odstawił napoje wyskokowe

Holland przyznał, że po wszystkim postanowił lepiej przyjrzeć się swojej własnej psychice.

Nauka na temat zdrowia psychicznego i jego potędze oraz rozmowy z psychiatrami o zmaganiach Danny'ego i Billy'ego były czymś bardzo pouczającym także w kontekście mojego własnego życia – wyznał.

Ukochany Zendayi wyjawił, że dzięki współpracy ze specjalistami zaczął rozpoznawać własne „wyzwalacze” i nauczył się je kontrolować. W efekcie tego procesu doszedł do wniosku, że lepiej będzie, jeśli zostanie abstynentem. W wywiadzie dla  „Entertainment Weekly” Tom Holland ujawnił, że nie pije już od roku i czterech miesięcy.

Premiera  „The Crowded Room” zaplanowana jest na 9 czerwca. Serial znajdzie się w ofercie platformy Apple TV+. Zobaczcie zwiastun.

 

Zobacz także: