Tom Odell to jeden z tych artystów, którzy bardzo dbają o swoją prywatność. Autor wielu hitowych piosenek o miłości raczej stroni od blasku fleszy i niechętnie opowiada o sprawach osobistych w mediach – tradycyjnych czy społecznościowych. Niedawno w sieci pojawiły się jednak zdjęcia i nagrania z wyjątkowego dnia w życiu muzyka. Jak się okazuje, Brytyjczyk wziął ślub.

Tom Odell wziął ślub

Specjalista od piosenek, które wyciskają łzy, nie jest już wolny. Brytyjski muzyk wziął ślub w sobotę, 25 listopada, zaledwie dzień po swoich 33. urodzinach. Wybranką Odella jest Georgie Somerville, brytyjska modelka. Para zaręczyła się w grudniu 2020 roku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @meme.devil

Wiemy, jak wyglądał ślub Toma Odella

Do sieci trafiło nagranie uczestniczki kameralnego wydarzenia, na którym widać parę młodą wychodzącą z kaplicy. Na wideo doskonale widać, że młoda para ograniczyła swoją listę gości do najbliższych, czyli rodziny i przyjaciół. Muzyk postawił na klasyczny, trzyczęściowy czarny garnitur z muchą. Georgie Somerville zdecydowała się natomiast na prostą, wykonaną z satyny suknię z długim rękawem oraz wysokim, okrągłym dekoltem, białe sandałki na obcasie z kokardami oraz krótki welon.

Jeśli suknia panny młodej wydawała wam się vintage, zapewne nie zdziwi was, że wesele wyglądało właśnie tak, jakby odbywało się w latach 80. Rozproszone światło, grający na żywo zespół i niebanalne dekoracje sprawiły, że relacje z wesela wyglądały jak kadry ze starego filmu o miłości.