Tomasz Lis w ostatnim czasie zniknął z mediów. Dziennikarz zmaga się obecnie z niemałymi problemami zdrowotnymi – niedawno przeszedł czwarty udar. Z tego względu za swój priorytet 56-latek postawił sobie walkę o życie i zdrowie, pozostawiając ambicje zawodowe na drugim miejscu. W ciężkich chwilach były naczelny „Newsweeka” może liczyć na wsparcie najbliższych. Poza dwoma córkami, Lis ma przy swoim boku nową, zupełnie świeżą miłość. Z okazji świąt publicysta postanowił podzielić się zdjęciem z obecną partnerką. Kim jest wybranka dziennikarza?

Tomasz Lis znów zakochany 

Tomasz Lis nie ukrywa, że ogromnym wsparciem w powrocie do pełni sił okazali się najbliżsi dziennikarza. Jednym z nich jest owczarek niemiecki Luter, czworonożny przyjaciel publicysty, który niedawno pojawił się w życiu Lisa. Od lat marzyłem o codziennych długich spacerach z psem, a spacerów nikt nie zakazuje, wręcz przeciwnie. Zresztą Luter na prawdziwe długie spacery jest jeszcze za mały. Te będą możliwe za kilka miesięcy, kiedy podrośnie. Na razie podrósł na tyle, by organizować mi cały dzień – zaznacza na Instagramie Tomasz Lis.

Równie ważne, jeśli nie ważniejsze, są dla dziennikarza również sprawy sercowe. Wszystko wskazuje na to, że dziennikarz jest szczęśliwie zakochany i nie ukrywa swojej miłości! W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia Tomasz Lis podzielił się z fankami i fanami fotografią z nową wybranką u boku. Media już od jakiegoś czasu spekulowały, że publicysta jest znów zakochany. W końcu postanowił uciąć wszelkie plotki i pochwalić się partnerką, u boku której odnalazł miłość i wsparcie.

Lis i Mona Lisa życzą wesołych świąt – podpisał zdjęcie.

Kim jest Monika Urbańczyk?

Monika Ubrańczyk jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, medalistką i uczestniczką Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata w kick-boxingu, instruktorką fitness i pływania oraz trenerką rozwoju osobistego. Na co dzień zajmuje się również kaligrafią zdrowia (Calligraphy Health System), czyli ćwiczeniami łączącymi tai-chi, jogę i chińską kaligrafię. Poza tym partnerka Tomasza Lisa lubi aktywnie spędzać czas na łonie natury i chętnie oddaje się podróżom. W październiku trenerka wybrała się z dziennikarzem do Chicago, gdzie Lis bral udział w maratonie. Kilka dni później publicysta przeszedł czwarty udar, konieczne było przeprowadzenie również operacji kardiologicznej. Lekarze zabronili Tomaszowi Lis  udziału w kolejnych biegach i ekstremalnych sportowych przedsięwzięciach, co mogło okazać się zmartwieniem dla niezwykle aktywnej partnerki dziennikarza.