Pisałyśmy już TUTAJ o najpiękniejszych i najwygodniejszych espadrylach, które idealnie sprawdzą się w czasie lata. Teraz jednak okazuje się, że do naszej obuwniczej wishlisty musimy dodać jeszcze jedną pozycję, ponieważ Toms właśnie stworzył kolekcję we współpracy z Disneyem.

W najnowszej kolekcji marki znajdziemy trzynaście par butów z wizerunkiem księżniczek Disneya, a dokładnie z Kopciuszkiem, Królewną Śnieżką i Śpiącą Królewną oraz jeden model okularów przeciwsłonecznych. Jesteśmy zachwycone tymi wzorami, ale kolekcja podbiła nasze serca z innego powodu. O co konkretnie chodzi? Okazuje się, że projekt Toms x Disney poświęcony jest wszystkim kobietom odpowiedzialnym za stworzenie wizerunku pierwszych księżniczek. Właśnie dlatego, modele z kolekcji ozdobione są archiwalnymi wzorami z (pierwotnie) ręcznie namalowanymi księżniczkami, a nie tymi wykreowanymi za pomocą grafiki komputerowej, np. Elsą czy Roszpunką.

ZOBACZ TAKŻE: Najpiękniejsze buty z Gino Rossi, które idealnie sprawdzą się latem 2018 

Co więcej, produkty z kolekcji trafią do sprzedaży stopniowo. Najpierw, bo 21 czerwca, swoją premierę będą miały buty z Kopciuszkiem, 19 lipca te dla fanów Śpiącej Królewny, a na sam koniec ucieszą się miłośnicy Królewny Śnieżki, ponieważ część kolekcji dedykowana tej księżniczce startuje 23 sierpnia. To znaczy, że musimy jeszcze chwilę poczekać, ale wydaje nam się, że warto! Kolekcja przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i dzieci, a ceny obuwia wahać się będą między 49 a 59 dolarów za parę, czyli na dobrą sprawę nie przekroczą 200 zł. Natomiast, za okulary zapłacimy około 300 zł, a dokładnie 90 dolarów.