Miejsce #5

Temat: Odkrycie Glamour - torebki Pauliny Schaedel. I rabat dla was!

O co chodzi?

W logo marki Pauliny Schaedel znajdziesz aniołka – ma chronić kobiety, które noszą jej torby. A w artykule na Glamour.pl znajdziecie kod rabatowy na zakupy!

 

Miejsce #4

Temat: Gigi Hadid krytykuje hejterów

O co chodzi?

Hejterstwo w Internecie osiąga coraz większe rozmiary. Komentujący używają jeszcze bardziej obraźliwych określeń i przychodzi im to z zaskakującą łatwością. Gigi Hadid nie wytrzymała i postanowiła wypowiedzieć się w temacie hejtowania jej samej na Instagramie.

 

Miejsce #3

Temat: Patricia Kazadi w sesji #LadiesInLevis

O co chodzi?

Jest superaktywna, a jej stylizacje megakobiece, z grunge'owym pazurem z lat 90. Trudno wyobrazić sobie lepszą ambasadorkę akcji #LadiesInLevis i nowej linii Levi's® Lot 700 niż Patricia Kazadi. A poza tym ma nową fryzurę...

 

Miejsce #2

Temat: Trendy: kurtki i płaszcze na jesień-zimę 2015

O co chodzi? 

Na półkach pojawiły się już jesienno-zimowe kolekcje i warto rozsądnie zaplanować najważniejszy zakup sezonu. Co kupić? Płaszcz czy kurtkę, no i jaki model... Podpowiadamy z pomocą projektantów. Zobaczcie najgorętsze fasony zimowych okryć wierzchnich prosto z wybiegów.

 

Miejsce #1

Temat: Mateusz Maga w sukience na wybiegu w Mediolanie

O co chodzi?

Były uczestnik programu Top Model, androgyniczny Mateusz Maga rozpoczyna zagraniczną karierę. W pokazie Sergeia Grinko podczas Milan Fashion Week SS 2016 wystąpił w SUKIENCE. Zobaczcie zdjęcia!