Za nami pierwsza – tak zwana panelowa sesja zdjęciowa w „Top Model 10”. To właśnie na podstawie tego, jak uczestniczki oraz uczestnicy poradzili sobie podczas tego zadania, jury (Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński), a także gość specjalny – Robert Kupisz decydowali, kto przejdzie do kolejnego odcinka. Było więc o co walczyć. Sprawdźcie, co działo się podczas sesji zdjęciowej w obracającym się kole, a także jak poradziły sobie osoby, które biorą udział w jubileuszowej edycji modowego show. 

„Top Model 10”: ekstremalna sesja zdjęciowa w kole

Uczestniczki oraz uczestnicy „Top Model 10” nie mieli łatwego zadania. Pozowali bowiem w obracającym się kole. Musieli nie tylko zachować równowagę, ale również pozować – warto jednak wspomnieć, że na planie towarzyszył im profesjonalny akrobata. Całość dodatkowo utrudniał fakt, że po drugiej stronie aparatu stał Marcin Tyszka. Jeden z najpopularniejszych i najbardziej uznanych fotografów w naszym kraju, a zarazem juror polskiej edycji „Top Model”. 

„Top Model 10” – jak uczestnicy poradzili sobie podczas sesji z Marcinem Tyszką?

Osoby, które wzięły udział w sesji zdjęciowej w kole, bardzo pozytywnie zaskoczyły Marcina Tyszkę. Jak się okazało podczas emisji czwartego odcinka „Top Model 10”, fotograf obawiał się, że będzie musiał pomagać albo wręcz krzyczeć na uczestniczki oraz uczestników. Natomiast zdecydowana większość świetnie pracowała. Do grona osób, które najlepiej wyszły na zdjęciach, należą m.in. Weronika Zoń, czyli zdobywczyni złotego biletu, a także Kacper Jasiński oraz Dominika Wysocka. Nieco gorzej poradzili sobie natomiast Arkadiusz Pydych, Aleksandra Skubis i Kacper Orenkiewicz. Decyzją jury oraz gościa specjalnego z programem musiał pożegnać się właśnie uczestnik, który od piątego roku życia mieszka w Norwegii. 

Kacper Orenkiewicz, bo właśnie o niego chodzi, nie ukrywa, że bardzo się stresował podczas sesji zdjęciowej w kole. To właśnie nerwy sprawiły, że nie udało zaprezentować mu się swoich umiejętności w sposób, który satysfakcjonowałby zarówno jego, jak i jury. Warto pamiętać, że poziom w dziesiątej, czyli jubileuszowej edycji największego modowego show w Polsce jest bardzo wysoki. 

Jak uczestniczki oraz uczestnicy „Top Model 10” poradzili sobie podczas sesji zdjęciowej w kole? Jeśli chcecie poznać odpowiedź na to pytanie, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii. Właśnie tam znajdziecie wszystkie zdjęcia autorstwa Marcina Tyszki.