W pierwszym odcinku Top Model 10, który wyemitowano 1 września, poznałyśmy i poznaliśmy pierwsze uczestniczki, a także pierwszych uczestników nowej edycji programu. Na spotkaniu z Joanną Krupą, Kasią Sokołowską, Marcinem Tyszką oraz Dawidem Wolińskim pojawił się m.in. Bartosz Kloch, któremu jeszcze przed ukończeniem pierwszego roku życia amputowano obie nogi – od tamtej pory chodzi na protezach. Niepełnosprawność nie przeszkadza mu jednak w spełnianiu marzeń i rozwijaniu swoich pasji. Jak sam przyznaje, chce normalizować wizerunek osób z niepełnosprawnościami, a także obalać pewne mity związane z ich życiem. To jego misja. Co wiemy o Bartku Klochu, który zachwycił jurorki oraz jurorów podczas castingu do Top Model 2021? Część z was na pewno kojarzy go z TikToka, gdzie regularnie publikuje filmy o tematyce lifestyle’owej. 

„Top Model 10”: Niepełnosprawny uczestnik na castingu do nowej edycji. Co wiemy o Bartoszu Klochu?

Bartek Kloch to ostatni uczestnik, którego poznałyśmy i poznaliśmy w pierwszym odcinku Top Model 10. Aspirujący model absolutnie zachwycił Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę oraz Dawida Wolińskiego. Zaimponował im swoją siłą, a także ujął charyzmą, poczuciem humoru i dystansem. Co więcej, jury stwierdziło, że ma bardzo ciekawą urodę. Właśnie dlatego Bartosz został zaproszony do kolejnego etapu programu, czyli na bootcamp. 

Co wiemy o Bartoszu Klochu? Podczas castingu zdradził, że studiował projektowanie odzieży, a teraz chciałby kontynuować swoją przygodę z modą, ale z nieco innej strony. Marzy o karierze w świecie modelingu. Ma już pewne doświadczenie – niedawno wziął udział m.in. w kampanii Zalando. Jest również obeznany z kamerą. Bartosz prowadzi bowiem dość popularne konto na TikToku, gdzie regularnie publikuje filmy o tematyce lifestyle’owej, a także dzieli się swoją pasją, jaką jest kolarstwo. 

Jak się również okazuje, Bartosz Kloch, który wziął udział w castingu do Top Model 10, ma pewnego rodzaju misję. Chce normalizować wizerunek osób z niepełnosprawnościami, a także mówić o tym, że niektóre bariery są tylko w naszych głowach. 

„Mam taką misję, w której chciałbym normalizować wizerunek osób z niepełnosprawnościami i pokazywać, że właściwie te fizyczne bariery nie stanowią aż takiego zagrożenia, jak mogłoby się wydawać albo jak ma się w głowie” – powiedział Bartoch Kloch podczas castingu do Top Model 10.

 

 

Bartosz Kloch przeszedł dalej. To znaczy, że już niebawem będziemy mogły i mogli obserwować go na bootcampie, gdzie wraz z pozostałymi uczestniczkami oraz uczestnikami powalczy o miejsce w domu modelek i modeli. 

Zobacz także: