Jeśli oglądaliście wczorajszy odcinek, to doskonale wiecie przed jakim wyzwaniem stanęli przyszli modele i przyszłe modelki. Udział w grupowej sesji wymaga nie tylko umiejętności pozowania, ale i pozbycia się ducha rywalizacji i zgrania z zespołem. Liczy się efekt finalny, który ma tworzyć spójną całość. Możemy jednak śmiało stwierdzić, że w tej edycji, mimo ogromnej różnorodności, trafiła się wyjątkowo zgrana ekipa!

„Trafiła nam się super grupa. Bardzo dobrze się tu czuję i mam energię do działania" – powiedziała nam Aleksandra Skubis. „Nie spodziewałam się, że ta praca jest tak ciężka. Jeszcze bardziej doceniam modelki” – tak sesję podsumowała Dominika Wysocka.

Wielu uczestników trafiło do Top Model po to, żeby się sprawdzić, lepiej zrozumieć siebie, swoje ciało i przekazać dobre emocje. Sesja do najnowszego Glamour była ku temu idealną okazją – dzięki temu, że została zorganizowana na gładkim tle w studio, niczym nie rozpraszani, możemy bliżej przyjrzeć się uczestnikom tej edycji. Na dynamicznych zdjęciach, za które odpowiada Adam Pluciński, dostrzegamy ich energię, wewnętrzny „power” i dzikość serca, którą w sobie niosą.

Pozytywnej atmosferze przysłużyły się również stylizacje z MODIVO, które przygotowała Maja Naskrętska. Zwierzęce motywy, żakiety boucle i oryginalne, jesienne swetry z Pinko to doskonały dowód na to, że jesienne stylizacje nie muszą być nudne. W opozycji do tego uczestnicy zapozowali w charakterystycznych dla Gen Z wygodnych setach. Marzymy w redakcji o tej odblaskowej, krótkiej puchowej z New Balance, a o naszej miłości do trampek Converse’a chyba nie musimy nikomu mówić. Doskonale zgrane z bluzami tie-dye i kolorowymi dodatkami są kwintesencją pozytywnej energii i młodości.

Efekty sesji powalają, a uczestników możecie znaleźć aż na dwóch okładkach (do wyboru). Na pierwszej widnieje osiem uczestniczek: Nicole Akonchong, Dominika Wysocka, Aleksandra Skubis, Weronika Zoń, Wiktoria Pawliszewska, Julia Sobczyńska, Sophia Mokhar oraz Olga Król, a na drugiej siedmiu uczestników: Kacper Jasiński, Adam Lochyński, Bartek Kloch, Łukasz Wasielewski, Kacper Orenkiewicz, Mikołaj Krawiecki i Arkadiusz Pydych. W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć i portrety uczestników. Komu kibicujecie najbardziej w tej edycji?

Materiał powstał we współpracy z marką MODIVO.