Krystian Embradora należy do grona czternastu uczestników i uczestniczek „Top Model 11”, czyli bijącego rekordy popularności modowego show. To aspirujący model oraz aktor, który gra w kultowym musicalu. Najwyższa pora poznać go trochę lepiej. Oto wszystko, co wiemy o jego życiu prywatnym. 

Krystian Embradora w „Top Model 11”

Krystian Embradora zadebiutował w „Top Model” w drugim odcinku. Biorąc udział w castingu, zachwycił jurorki oraz jurorów nie tylko swoim wyglądem, ale również osobowością. Postanowili dać mu szansę i zaprosili do kolejnego etapu. Uczestnik nie krył zaskoczenia. Na bootcampie wziął udział w pierwszych – profesjonalnych zadaniach, czyli nauce chodzenia, pozowaniu czy wyreżyserowanym spotkaniu w agencji modelingowej. Wykazał się sporą determinacją (warto wspomnieć, że przeszedł po wybiegu w butach na łamiących się obcasach). Poradził sobie na tyle dobrze, że przeszedł dalej. W nadchodzących tygodniach widzowie i widzki „Top Model 11” mogą śledzić jego dalsze losy. 

fot. materiały prasowe TVN

„Top Model 11”: Krystian Embradora – kim jest? Wiek, życie prywatne i wszystko, co wiemy o uczestniku tej edycji

Krystian Embradora ma 19 lat i jest tegorocznym maturzystą. Uczestnik 11. edycji „Top Model” mieszka w Grodzisku Mazowieckim pod Warszawą. Ma polsko-filipińsko-hiszpańskie korzenie. Jego mama jest Polką, natomiast tata pochodzi z Filipin. W przeszłości nie miał najlepszego kontaktu z ojcem, jednak oboje pracują nad łączącą ich relacją. Choć wydaje się, że Krystian Embradora jest pewny siebie, to w rzeczywistości ma problem z akceptacją siebie i własnego wyglądu. Ma nadzieję, że hitowy program TVN pomoże mu w promowaniu otwartości czy tolerancji.  

„Top Model 11”: Krystian Embradora – aktorstwo

Podczas pierwszego spotkania Krystiana Embradory z Joanną Krupą, Kasią Sokołowską, Marcinem Tyszką i Dawidem Wolińskim okazało się, że uczestnik „Top Model 11” interesuje się nie tylko modelingiem, ale również aktorstwem. Występuje w musicalu „Metro”. Na castingu zaprezentował swoje umiejętności, śpiewając fragment utworu „Wybudujemy wieżę” w duecie z uznanym fotografem. 

„Top Model 11”: Krystian Embradora – Instagram

Uczestnicy i uczestniczki programów rozrywkowych, w tym „Top Model 11” są zazwyczaj aktywni w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Dotyczy to także Krystiana Embradory. Znajdziecie jego profil pod nickiem @krystianembradora. Na razie obserwuje go niespełna 5 tysięcy osób, ale możemy się spodziewać, że po premierze kolejnych odcinków modowego show ta liczba wzrośnie. Krystian Embradora najchętniej pokazuje swoją codzienność, a także publikuje zdjęcia z (mniej lub bardziej) profesjonalnych sesji zdjęciowych.  

Kilka zdjęć z jego profilu możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Zobacz także: