Najnowszy, 3. odcinek programu „Top Model 12” wyłonił uczestników i uczestniczki, którzy/re dostali się do domu modeli i modelek. Po licznych castingach Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński wyłonili finałową grupę, która powalczy o zwycięstwo w tegorocznej edycji show. Co ciekawe, w tym roku z zadaniami zmagać się będzie nie piętnaście, a szesnaście osób.  Sprawdźcie, kto w 2023 roku ma szansę na wygraną – tytuł top modelki lub top modela, kontrakt z profesjonalną agencją modelingową i sesję okładkową w magazynie GLAMOUR.

„Top Model 12”: uczestnicy i uczestniczki

Etap castingów jest już za nami. Jurorzy i jurorki wybrali już finałową szesnastkę, która zamieszka w domu modeli i modelek, a tym samym powalczy o zwycięstwo. Pierwszą osobą, która dostała się do programu, jest Tadeusz Mikołajczak. To właśnie pochodzący z Warszawy 25-latek zachwycił Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego do tego stopnia, że wręczyli mu złoty bilet (jako pierwszemu mężczyźnie w historii programu).

Wybraliśmy naprawdę dobry skład. To będzie niezła rozgrywka – powiedziała po ogłoszeniu finałowej szesnastki Kasia Sokołowska. Tego, jak poradzą sobie przed aparatami czołowych fotografów i fotografek, podczas pokazów mody i zadań specjalnych, dowiemy się w kolejnych odcinkach programu. Po eliminacjach do domu Top Model wprowadzą się również: 

22-letnia Amelia Wnęk, która na co dzień mieszka w Zakopanem. Modeling ma we krwi – jej mama również była modelką.

21-letni Dominik Szymański z Siedlc. Jego pasją jest gotowanie, jednak Dawid Woliński widzi w nim ogromny potencjał modelingowy.

23-letnia Zoja Sinitchine z Łodzi. W poprzedniej edycji "Top Model" dostała się na bootcamp, tym razem udało jej się dostać do domu Top Model. Gratulujemy!

18-letnia Wiktoria Różańska z Torunia. Od dziecka rozwija swoją największą pasję – taniec jazzowy.

Zobacz także:

27-letni Filip Krogulski, który na co dzień pracuje i mieszka w Kopenhadze. Niedawno zakończył karierę sportową – kilkanaście lat pływał w kadrze narodowej. Obecnie marzy o pracy modela.

17-letnia Sofia Konecka Menescal, która dziś mieszka w Warszawie, jednak urodziła się w Brazylii. Jej pasją jest muzyka – na co dzień gra i śpiewa w zespole June 66.

17-letnia Wiktoria Darda, na co dzień mieszkająca w Anglii. Marcin Tyszka stwierdził, że Wiktoria przypomina mu brazylijską modelkę Caroline Trentini.

19-letnia Noemi Penczyło z Gdyni. Kocha zdrowy styl życia i sport.

21-letnia Wiktoria Burejza, która pochodzi z miejscowości Kozy na Śląsku. Do programu przygotowywała się aż trzy lata. 

23-letnia Natalia Węgrzynowska z Rawy Mazowieckiej. Natalia ma doświadczenie przed aparatem – w przeszłości wygrała konkurs na ambasadorkę marki i wystąpiła w sesji dla „Glamour”.

24-letni Mateusz Dziedzic z Chełma. Zgłosił się do programu, by spełnić marzenia z dzieciństwa. Mateusz był jednym z pięciu kandydatów, którzy walczyli o zdobycie srebrnego biletu.

22-letni Oliwier Sobczyk, który obecnie studiuje inżynierię w Holandii. Joanna Krupa porównała Oliwiera do Kena. Widzimy to podobieństwo.

Aleksander Szynakriow, który, choć pochodzi z Ukrainy, od 3 roku życia mieszka z mamą w Polsce. Aleksander szybko stał się ulubieńcem Dawida Wolińskiego, który wystylizował go tak, by Aleks mógł zaprezentować w pełni swoją urodę.

 

24-letnia Marta Szatańska, która obecnie pracuje i mieszka w Warszawie. Marcin Tyszka docenił naturalny, rudy kolor włosów Marty.