Finał „Top Model 12” za nami. Decyzją widzów i widzek tegoroczną edycję wygrał Dominik Szymański. To właśnie on pojawi się na okładce grudniowo-styczniowego numeru GLAMOUR. Szansę na wygraną miały również Sofia Konecka-Menescal, Wiktoria Darda i Natalia Węgrzynowska. Jak wyglądałby magazyn, gdyby wygrała któraś z nich? Prezentujemy wszystkie wersje okładki. Która podoba wam się najbardziej?

„Top Model 12”: wszystkie okładki magazynu GLAMOUR

Sesje okładkowe do grudniowo-styczniowego wydania GLAMOUR zostały zrealizowane w słonecznej Brazylii, czyli w prawdziwym raju na ziemi. Zdjęcia powstały zarówno w przepięknym Salvadorze (czyli pierwszej stolicy kraju), jak i na malowniczych plażach. Dzięki temu każda sesja ma odmienny klimat. Dominik Szymański pozował na ulicach starego miasta. Sofia Konecka-Menescal i Wiktoria Darda stanęły przed obiektywem na plażach, pozując od wczesnych godzin porannych, by złapać wschód słońca. Zdjęcia Natalii Węgrzynowskiej odbyły się natomiast zarówno we wnętrzach hotelu, jak i w oceanie.

Finalistki i zwycięzca „Top Model 2023” stanęli przed obiektywem Kamila Kotarby, który ma na swoim koncie współpracę z wieloma rodzimymi gwiazdami oraz kilka sesji okładkowych magazynu GLAMOUR (m.in. numer z Martyną Kaczmarek oraz Vanessą Alexader). O stylizacje zadbała Maja Naskrętska przy pomocy Janka Żaka.

Wszystkie zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii.

„Top Model 12”: kiedy numer z Dominikiem Szymańskim trafi do sprzedaży? 

Finał „Top Model” to zdecydowanie największe modowe show w Polsce. Łączy mody i show-biznesu. W tym roku po raz pierwszy wartość nagrody wzrosła ze 100 do 200 tysięcy złotych. Dominik Szymański podpisze również kontrakt z prestiżową agencją modelek i modeli, a także pojawi się na okładce magazynu GLAMOUR. Numer grudniowo-styczniowy trafi do sprzedaży już 7 grudnia tego roku.