To był ostatni odcinek przed wielkim finałem. Już 30 listopada poznamy zwycięzcę 5. edycji Top Model, ale tymczasem poznajcie dokładnie sylwetki finalistów. Jakob Kosel, Radek Pestka i Karolina Pisarek powalczą o tytuł TOP MODEL 2015!

KAROLINA PISAREK

18 lat Wzrost: 170 cm Waga: 51 kg Biust: 86 cm Talia: 62 cm Biodra: 86 cm

Uczennica klasy maturalnej, przyszła studentka studiów lingwistycznych. Największą pasją Karoliny od zawsze był sport - kiedyś jej miłością była siatkówka, później koszykówka. Największym wzorem jest dla niej mama, która bardzo ją wspiera i jest z nią zawsze, kiedy jej potrzebuje.

Karolina chciałaby być wyższa - mieć chociaż 176 cm, ale wie, że jej wzrost nie musi być przeszkodą w modelingu. Jest pracowita i zdeterminowana, marzy o karierze w stylu jej ulubionej modelki Kate Moss, która mimo niewysokiego jak na modelkę wzrostu osiągnęła prawdziwy sukces.

Nic nie poprawia jej nastroju tak jak zakupy, szczególnie zakup nowych butów. Dobrym sposobem na poprawę humoru są też lody i dobra komedia romantyczna lub horror.

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA KAROLINY PISAREK W TOP MODEL 2015 >>>

JAKOB KOSEL

23 lata Wzrost: 193 cm Waga: 80 kg Klatka piersiowa:100 cm Talia: 63 cm Biodra: 90 cm

Zobacz także:

Student AWF  w Katowicach. Ratownik, instruktor pływania, a już niebawem trener personalny. Jego pasją jest zdrowie i życie według nakazów natury. Warto poznać swój organizm. Wzorem dla niego są rodzice, którzy osiągnęli życiowy sukces, chciałby go kiedyś powtórzyć: trójka dzieci, dom, praca...

Lubi wysokie dziewczyny o kobiecych kształtach, które mają pasje i coś do powiedzenia. Denerwuje go narzekanie, nuda, brak organizacji i chęci do życia. Ulubione modelki: Anja Rubik i Kasia Struss. Obserwuje też kilku modeli, którzy prowadzą życie w stylu "fit".

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA JAKOBA KOSELA W TOP MODEL 2015 >>>

RADEK PESTKA

19 lat Wzrost: 182 cm Waga: 62 kg Klatka piersiowa: 90 cm Talia: 70 cm

Aktualnie pracuje jako stylista/sprzedawca w branży odzieżowej, jego stylizacje umieszczane są na stronie internetowej firmy. Moda jest jego pasją. Zna aktualne modowe trendy, projektantów, fotografów oraz modeli i modelki. Od niedawna prowadzi bloga modowego.

W przyszłości chciałbym pracować jako model, bloger i stylista, a może kiedyś jako projektant. Wzorem do naśladowania jest dla niego Anthony Vaccarello, projektant, którego projekty są odważne, dąży do celu, spełnia swoje marzenia i z sezonu na sezon tworzy coraz lepsze kolekcje. Radek chciałby być kiedyś tak wszechstronny jak on.

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA RADKA PESTKI W TOP MODEL 2015 >>>

KTO WEDŁUG CIEBIE WYGRA 5. EDYCJĘ TOP MODEL? TERAZ TY MASZ GŁOS! 

 
Powered by Typeform