To chyba najbardziej kontrowersyjna postać 7. edycji Top Model edycji. A z pewnością najbardziej barwna – Daria Dąbrowska odpadła z programu tuż przed finałem, a dokładnie w 11. odcinku. Mimo wielkich ambicji nie udało się jej wziąć udziału w wymarzonym fashion weeku w LA, który pozwolił wyłonić finałową trójkę uczestników bieżącej edycji kultowego TVN-owskiego formatu.

Top Model 2018: Michał Borzuchowski - wiek, wzrost i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniku Top Model 7 [KWESTIONARIUSZ]

Największą zmorą i powodem do obaw Darii był jej niski wzrost, który, jak się okazało, w obliczu zalet modelki, okazał się czynnikiem całkowicie bez znaczenia. Charyzma, siła, łatwość współpracy i przede wszystkim oszałamiająca, niebanalna uroda sprawiły, że Daria zebrała wiele ciepłych słów od jurorów.

To jest po prostu zwierzak kamerowy. Myślę, że każdy fotograf ją pokocha, zwłaszcza do sesji beauty. Jest malutka, ale te jej oczy, te jej usta – śnią się po nocach. – niewielu uczestników doczekało się tylu pochwał i to z ust jednego z najsurowszych jurorów, bo właśnie tak skomplementował Darię Marcin Tyszka.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Daria zrobi karierę. Udział w Top Model 7 dał jej podstawy warsztaty, pozwolił dobrze poznać swoje zalety (choć modelka miała ich świadomość już przed programem) i zlokalizować obszary, które wymagają doszlifowania.

Poznajcie Darię Dąbrowską z całkiem innej strony – w naszym kwestionariuszu odpowiada na pytania o swoje inspiracje, marzenia i największe zawodowe ambicje!

Ile masz lat?

18

Zobacz także:

Która postać z branży mody najbardziej Cię inspiruje?

Devon Aoki – jest nawet niższa ode mnie, a zawojowała pokazy największych marek!

Marka, której chciałbyś/abyś zostać ambasadorem?

Myślę, że moja uroda bardzo pasuje do najnowszej kampanii Gucci, ale nie podoba mi się to, jak na odbiór tej marki przez młodych ludzi w Polsce wpłynęli m.in youtuberzy. Dlatego wybrałabym Saint Laurent lub Comme des Garcons (choć tę drugą bardziej ze względu na kapitalne perfumy).

Kogo najbardziej polubiłaś w programie?

Anię i Franka.

Która rada z otrzymanych w programie była dla Ciebie najcenniejsza?

Jurorzy często powtarzali mi, ze jestem w stanie rozkochać ludzi i nadrobić braki w wymiarach swoją osobowością i faktycznie często się to sprawdzało!

Twoja ikona stylu?

Szczerze mówiąc, to chyba nie mam takiej osoby. Jestem za to świadoma tego, że większość gwiazd ma stylizacje skrupulatnie dobierane przez stylistów.

Który z jurorów jest najbardziej surowy?

Może nie surowa, ale wymagająca była Kasia Sokołowska, ale bardzo ją za to cenię! Dzięki temu jej pochwała zawsze znaczyła dla mnie wiele, jej uwagi nigdy nie były też pustymi wymaganiami, ale zawsze dawała nam rady jak poprawić błędy. Była też zawsze bardzo sprawiedliwa.

Które zadanie w programie było dla Ciebie największym wyzwaniem?

Sesja podwodna. Nigdy nie nauczyłam się pływać, wiec przełamanie się, by wejść pod wodę było dla mnie bardzo ciężkie. Jeszcze gorzej było, gdy zeszłam na dno i nie mogłam się wynurzyć. Ale w końcu dałam radę. Dobrze, że Jakob mi pomógł, bez jego wsparcia nie zeszłabym pod wodę kolejny raz.

Co radzisz tym, którzy chcieliby zgłosić się do kolejnej edycji Top Model?

Bądźcie sobą i pokazujcie to! Sięgajcie po swoje marzenia i pracujcie na nie, idźcie na casting z otwartym umysłem, który wie, co chce osiągnąć.

Gdybyś miał szansę poprawić jedną rzecz, która zawaliłaś w Top Model, co by to było?

Oczywiście moje chodzenie! Ale już nad nim pracuję!