Top Model 7: gorąca kampania wizerunkowa dla marki Guess z modelami: Stefano Selą i Tiną Lozovskaia 

Odcinek rozpoczął się od zadania w Domu Modeli. Uczestnicy wzięli udział w profesjonalnej sesji wizerunkowej dla Guessa, której autorem został Łukasz Pęcak. Kampania była wyjątkowa, ponieważ uczestnikom programu towarzyszyli profesjonalni modele marki odzieżowej. W bardzo krótkim czasie musieli zbudować z nimi intymną relację, a efektem kampanii były seksowne, ale jednocześnie subtelne, nieco nonszalanckie kadry. Komu poszło najlepiej? Damska część była zachwycona pozowaniem z włoskim, przystojnym modelem Stefano Salą. Kasia Szklarczyk, Oliwia Zasada i Daria Dąbrowska poradziły sobie bardzo dobrze, były swobodne podczas dotykania, a nawet całowania Stefano. Problem z bliskim kontaktem miały Magda Przybielska i Ania Markowska, ale po kilku próbach przełamały swoje bariery. Jeśli chodzi o chłopaków, ich partnerką podczas sesji dla marki Guess była Tina Lozovskaia, blond piękność. Michał Borzuchowski był na początku spięty, ale bardzo się starał. Problem z bliskością z modelką miał także Hubert Gromadzki, który nie chciał pocałować modelki, mimo tego, że fotograf go o to poprosił. Wszystkie zdjęcia z tej gorącej sesji zobaczycie TUTAJ >>>

Zwyciężczynią zadania została Kasia Szklarczyk. Nagrodą była kampania Guess, która powstała w Los Angeles. 

Top Model 2018: ekstremalna sesja na trampolinie pod okiem Mai Salamon

Kolejnym niełatwym zadaniem dla uczestników była sesja na trampolinie. Uczestnicy musieli odbić się od niej i pozować w powietrzu. Radami służyła Maja Salamon, modelka, która robi międzynarodową karierę i współpracuje m.in. z Chanel, Versace i Dior, a także wygrywa sportowe maratony. Problemu ze skoordynowaniem ruchów i mimiki nie mieli Ania, Oliwia oraz Szymon. Nieco gorzej poradzili sobie Michał oraz Magda, która nie miała pomysłu na pozę. 

Najlepsze zdjęcie zrobiła Oliwia, która wygrała więcej czasu podczas następnego zadania.

Top Model 2018: odcinek 8. Barokowa impreza w pałacu, czyli jedna z najtrudniejszych sesji w programie Top Model 7 [ZDJĘCIA] >>>

Top Model 7: uczestnicy na planie filmu modowego 

Zupełnie nowym wyzwaniem dla uczestników było stworzenie filmu modowego. Wspierali ich: fotografka Monika Kmita, stylistka Vogue Polska Karla Gruszecka oraz reżyser ruchu Pat Bogusławski. Modele i modelki musieli wyrobić się w 20 sekundach i nagrać zachwycające ujęcie, stosując się do wskazówek gości i odtwarzając wizję reżysera. Nie każdy czuł się swobodnie podczas kręcenia materiału.

Żaklina i Szymon z Top Model 7 spotykają się poza programem? Wszystko na to wskazuje >>>

Zobacz także:

Gościem w panelu jurorskim był Filip Niedenthal, redaktor naczelny Vogue Polska. Jurorom podobały się filmy Ani Markowskiej oraz Szymona Reicha. „Gdybym zobaczył ten film, zatrudniłbym Cię”, powiedział o wideo Darii Marcin Tyszka. Redaktor Vogue’a stwierdził, że na żywo wygląda zupełnie inaczej, ale jest to atutem. Kolejnym uczestnikiem, który zachwycił swoją pracą jurorów, był Hubert Gromadzki. Kasia Sokołowska zauważyła, że zmieniło się jego podejście do programu i aspirujący model nabrał nieco pokory. 

Jury w składzie Joanny Krupy, Marcina Tyszki, Dawida Wolińskiego, zdecydowali o wygranej Darii Dąbrowskiej. Na podium znaleźli się także Hubert Gromadzki oraz Ania Markowska. W 9. odcinku Top Model 7 odpadł Piotr Muszyński.