Czternastka finalistów 7. edycji Top Model skompletowana. Już w kolejnym odcinku (24 września) będziemy oglądać ich zmagania w Domu Modelek. I niestety wraz z każdym kolejnym epizodem uczestników programu będzie coraz mniej. Przypomnijmy, że do dalszego etapu przeszli Sophie Reich i Szymon Reich, Anna Markowska, Hubert Gromadzki, Magdalena Przybielska, Kasia Szklarczyk, Daria Dąbrowska, Michał Borzuchowski, Julia Frankowicz, Oliwia Zasada, Żaklina Ta Dinh, Franciszek Strąkowski, a także Natalia Gorączka i Piotr Muszyński, których poznaliśmy dopiero w 3. odcinku. 

To, co zadecydowało, że jury, czyli Joanna Krupa, Dawid Woliński, Kasia Sokołowska i Marcin Tyszka wybrali właśnie ich, to zdecydowanie sesje zdjęciowe z Przemkiem Dzienisem, które mogliśmy oglądać w 3. odcinku. To, kto poradził sobie lepiej, a kto gorzej, zdecydowanie nie jest przypadkiem. Wielu z uczestników już jakiś czas temu rozpoczęło swoją przygodę z modelingiem. Skąd o tym wiemy? Oczywiście z ich Instagramów. Na profilach finalistów znaleźliśmy jeszcze więcej informacji o nich, których mamy nadzieję, będzie ciągle przybywać. My obserwujemy ich wszystkich już dawno. A jeśli Wy jeszcze tego nie zrobiliście, poniżej znajdziecie 14 powodów, by to zmienić! 

Top Model 7: Marcin Tyszka nie ma wątpliwości, kto wśród jurorów „Top Model” ma najbardziej specyficzne poczucie humoru!