Na początku września wystartował ósmy sezon Top Model. Fani największego modowego show w Polsce przyznają, że to jedna z lepszych i najbardziej emocjonujących edycji w historii programu. Jeszcze przed emisją pierwszego odcinka zyskała ona miano „wyjątkowej”. Dlaczego? Oczywiście – ze względu na ciążę Joanny Krupy. Gwiazda wyglądała olśniewająco, do tego zapewniała, że czuje się świetnie. W mediach co jakiś czas pojawiały się spekulacje dotyczące tego, czy Joanna Krupa pojawi się na finale Top Model 8, czy zostanie w Los Angeles. Dotąd mogliśmy się tylko domyślać. Jednak wczoraj modelka i celebrytka rozwiała wszelkie wątpliwości swoich fanów!

Joanna Krupa nie przyleci na finał Top Model 8. Kto ją zastąpi?

Joanna Krupa nie przyleci do Polski na finał ósmej edycji Top Model. Gwiazda poinformowała o tym za pośrednictwem swojego Instagrama. I chociaż będzie nam jej brakowało tego wieczoru, totalnie rozumiemy, dlaczego podjęła taką decyzję. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu Joanna Krupa została mamą. Modelka przyznała, że musi zająć się swoją córeczką – Ashą Leigh, która jest jeszcze zbyt mała, aby podróżować i towarzyszyć jej podczas takiego wydarzenia, jak finał Top Model 8.

Gwiazda Top Model 8 będzie myślami z uczestnikami, którzy dostali się do wielkiego finału. Wspieram cała czwórkę finałową – czytamy na Instagramie gwiazdy. Sercem będzie z widzami. Co więcej, Joanna Krupa zdradziła, kto zastąpi ją tego wieczoru. Okazuje się, że finał ósmej edycji Top Model poprowadzi Magda Mołek. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dziennikarka i prezenterka telewizyjna świetnie sobie poradzi.

Top Model 8: kto w finale? Jak głosować na swojego faworyta lub faworytkę? >>>