Tegoroczny sezon Top Model 8 jest wyjątkowy pod wieloma względami. Podczas transmisji 8. sezonu największym zaskoczeniem był 12., przedostatni odcinek, w którym Michał Piróg niespodziewanie przywrócił do programu Stanisława Obolewicza. W efekcie w finale Top Model 2019 znalazły się cztery osoby. Oprócz niego o zwycięstwo powalczą: Sandra Dorsz, Dawid Woskanian i Olga Kleczkowska. Sprawdźcie poniżej, co musicie wiedzieć o finale show TVN-u. Kiedy odbędzie się finał, gdzie go obejrzeć i jaka jest nagroda za pierwsze miejsce w Top Model 8?

Top Model 8 – finał. Kiedy odbędzie się finałowy odcinek Top Model 2019 i gdzie go obejrzeć?

Już niedługo obejrzymy ostatni odcinek programu TVN. Jesteśmy pewni, że podczas 1,5-godzinnego finału nie zabraknie emocji. Finał Top Model 8 odbędzie się 25 listopada, czyli w kolejny poniedziałek o godzinie 21:30. Tradycyjnie obejrzycie go na stacji TVN. Dla tych, którzy nie mają telewizora, finał Top Model 2019 będzie również dostępny za darmo na platformie TVN Player. Co więcej, tak jak w przypadku poprzednich edycji show, finał jest nagrywany na żywo. Tego wieczoru koniecznie śledźcie nasze Instagram Stories oraz serwis Glamour.pl, gdzie na bieżąco znajdziecie relację z ostatniego odcinka.

Joanna Krupa nie pojawi się na finale Top Model 8. Kto ją zastąpi? >>>

Top Model 2019 – nagroda dla zwycięzcy programu

Oprócz popularności, na tegorocznego zwycięzcę programu Top Model 8 czeka wiele wspaniałych nagród. Osoba, która wygra program TVN otrzyma czek na kwotę 100 tysięcy złotych. Co więcej, podpisze również kontrakt z prestiżową agencją modelek Model Plus, w której pracują m.in. Julia Banaś, Ania Jagodzińska, Magda Frąckowiak czy Ola Kowal. Ale to nie wszystko. Laureat pojawi się również na okładce grudniowego numeru magazynu Glamour, gdzie znajdzie się również obszerny artykuł na temat samego uczestnika i sesja zdjęciowa w środku. Jak widzicie, nagroda dla zwycięzcy Top Model 8 tylko podkręca rywalizację między uczestnikami i podkręca emocje.

Mimo tego, że do finału Top Model 8 pozostało jeszcze kilka dni, już teraz możecie głosować na swoich faworytów. Sprawdźcie, jak to zrobić, tutaj >>>.