Za nami 9. odcinek Top Model 8. W tym tygodniu dom modelek i modeli opuściła Klaudia Chojnacka. Uczestniczka wykazała się ogromnym zaangażowaniem. Co więcej, Klaudia, a także Dawid i Klaudia, z którymi współpracowała w sortowni ubrań, stworzyli najlepszą i najbardziej spójną kolekcję ubrań. Niestety, 19-latka nie poradziła sobie podczas sesji zdjęciowej z bliskimi. Obecność jej mamy, brata, a także chłopaka, który przyleciał do niej z Paryża, nie pozwoliła skupić się na zadaniu. Klaudia zapomniała, że nadal musi pracować i zachowywać się, jak profesjonalna modelka. Ale swoją urodą podbiła serca jurorów i widzów programu zdecydowanie wcześniej! Świat modelingu stoi przed nią otworem. Co warto wiedzieć o tej uczestniczce Top Model 8? Jakie ma wymiary, z którymi markami chciałaby współpracować w przyszłości i co radzi tym, którzy chcieliby wziąć udział w kolejnej edycji największego modowego show w Polsce? Sprawdźcie! 

Ile masz lat?

Mam 19 lat , w październiku kończę 20.

Jakie są Twoje wymiary?

Biodra 90/ talia 59/biust 83

Która postać z branży mody najbardziej Cię inspiruje?

Trudna decyzja, ponieważ gwiazdy mody inspirują mnie na wiele sposobów. Uwielbiam Anie Rubik za rozpowszechnianie wiedzy na temat istotnych kwestii społecznych, jest to bardzo inspirujące. Dzięki takim postawom wiem że i ja w przyszłości mogę zostać modelką mówiącą na głos o naszych wspólnych problemach.

Dlaczego zgłosiłaś się do programu?

Zgłosiłam się do programu ponieważ wiedziałam już wtedy, że Top Model to ogromna szansa dla dziewczyny, która marzy o byciu modelką. Wierzę, że otworzyłam tym piękne drzwi za którymi jest radość, ale i ogrom pracy na który jestem gotowa. Uważam, że do wszystkiego trzeba dorosnąć, a ja właśnie teraz jestem gotowa.

Kogo najbardziej polubiłeś w programie?

Moje serce skradło wiele osób w tym programie. Nie wiem dla czego ale większość z nas odczuła silne przywiązanie do reszty. Dbaliśsmy o siebie nawzajem jak w rodzinie, czy paczce starych dobrych znajomych.

Która rada z otrzymanych w programie była dla Ciebie najcenniejsza?

Podczas programu usłyszałam wiele wspaniałych rad. Myślę, że najważniejszą z nich dała mi Pani Kasia. Była na temat tego aby wyjść z cienia, by być pewnym siebie i dawać dobrą energię.

Twoja ikona stylu?

Mam wiele ikon stylu ale dziś opowiem o tej najważniejszej. Moja największa ikona stylu jest Naomi Campbell. Jej praca jest perfekcyjna, urzekła mnie w teledysku M. Jacksona to wtedy zobaczyłam ją po raz pierwszy.

Który z jurorów był najbardziej wymagający?

Każdy z jurorów był na swój sposób wymagający, na tym polega praca nauczycieli. Pani Kasia była wymagająca w stosunku do mnie. Oczywiście w dobrym znaczeniu, czułam przez to wsparcie z jej strony.

Które zadanie w programie było dla Ciebie największym wyzwaniem?

Największym wyzwaniem dla mnie były zadania w Izraelu ze względu na problemy ze stopą.

Co jest Twoim największym zawodowym marzeniem?

Moim największym zawodowym marzeniem jest zostać supermodelką. Za tym kryje się wiele mniejszych zawodowych sekretów.

Co radzisz tym, którzy chcieliby zgłosić się do kolejnej edycji Top Model?

Osobom które chcą się zgłosić do następnej edycji radzę, aby to po prostu zrobiły. Ten program to ogromna szansa i warto spróbować. Musimy znaleźć w sobie siłę na wielkie rzeczy.

Gdybyś miał szansę poprawić jedną rzecz, którą zawaliłeś w Top Model, co by to było?

Nic, Wierzę w efekt motyla. Gdybym zmieniła coś w przeszłości teraźniejszość mogłaby być zupełnie inna.

Marka, której chciałbyś zostać ambasadorem?

Zbyt wiele ciekawych marek przychodzi mi na myśl.

Który uczestnik programu ma największą szansę na karierę w modelingu?

Uważam, że wszyscy mamy takie same szanse. Wszystko zależy jak kto pokieruje swoją karierą. W modelingu jak i wszędzie indziej najważniejszy nie jest wygląd, a osobowość. Jeżeli jesteś piękną kobietą, ale nie robisz tego z miłości, to po pewnym czasie stanie się to męczące i będziesz starała się od tego uciec.

Wymień trzy światowe domy mody, z którymi chciałbyś współpracować: Chanel , Balenciaga, Dior.

Podaj swoje ulubione konta na Instagramie związane z modą (modelki, marki, projektanci etc.):Coco Rocha , Anyuta Rai, Chanel

Top Model 8: Marcin Chowaniak. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniku Top Model 2019 [KWESTIONARIUSZ] >>>