Program Top Model przyzwyczaił nas już do poruszających historii jego uczestników. W poprzedniej, siódmej odsłonie popularnego show poszukującego modelek i modeli, wielu widzów do łez doprowadziła Ania Markowska. Finalistka, która dotarła aż do finału, przeszła przez ciężką chorobę, co jednak nie przeszkodziło jej w realizowaniu swoich marzeń o modelingu. Dzisiaj czuje się świetnie i również świetnie radzi sobie po zakończeniu programu - ostatnio mogliśmy ją oglądać w pokazie nowej kolekcji francuskiej bieliźnianej marki Etam.

W najnowszej, ósmej edycji Top Model również nie brakuje emocji. Faktami ze swojego życia podzieliła się ostatnio Ania Jaroszewska i opowiedziała o swojej depresji. Z kolei Klaudia El Dursi, uczestniczka, która dołączyła do rozgrywki o zwycięstwo dzięki Złotemu Biletowi, totalnej nowości Top Model 8. W ostatnim, siódmym epizodzie 30-letnia Klaudia wyznała szokującą prawdę na temat swojej rodziny. „Gdy moja mama była ze mną w ciąży, to mój tata porwał moją siostrę” - powiedziała Klaudia. Rodzice uczestniczki poznali się w Budapeszcie, mama jest Polką, natomiast ojciec pochodzi z Libii. „Tam kobieta nie ma żadnych praw. Jesteś własnością swojego męża” - dodała.

Zobacz także: Top Model 8: Ania Jaroszewska i Stanisław Obolewicz są parą?

Top Model 8: Klaudia El Dursi podzieliła się poruszającą historię

Mama Klaudii pojechała do Libii, gdzie udało jej się odzyskać córkę. Sama Klaudia odświeżyła kontakt z tatą, gdy była w liceum. Nalegał, by razem z siostrą odwiedziły go, bo znalazł da nich mężów. „Miałyśmy taką zajawkę, że człowiek się w nim odezwał, a tu chciał normalnie nas sprzedać” - zdradziła uczestniczka Top Model 8. Na szczęście dla El Dursi tamte wydarzenia to już przeszłość. Dzisiaj jest szczęśliwą mamą dwójki chłopców, prowadzi własną pracownię krawiecką i jest prawdziwą fighterką, która nigdy nie odpuszcza, jeśli na czymś bardzo jej zależy. Trzymamy kciuki na jej dalszy udział w programie! 

Zobacz także: Top Model 8: Rafał Torkowski i Klaudia Chojnacka we wspólnej sesji. Jest naprawdę hot!