Wczoraj obejrzeliśmy jedenasty odcinek Top Model 8, w którym uczestnicy programu polecieli do Turcji. Sandra Dorsz, Staszek Obolewicz, Klaudia El Dursi, Dawid Woskanian, Kinga Wawrzyniak i Olga Kleczkowska spotkali się z projektantami mody, aby następnie wziąć udział w Fashion Weeku w Stambule. Na castingach najlepiej poradziła sobie Sandra (została zaproszona na pięć pokazów). Jurorzy zauważyli jednak, że Olga depcze jej po piętach (cztery pokazy). Nieco gorzej poszło pozostałym uczestnikom Top Model 8. Co więcej, brak zainteresowania tureckich kreatorów mody Klaudią El Dursi sprawiło, że 30-latka straciła swój entuzjazm i pewność siebie. Po spotkaniach z projektantami oraz sesji zdjęciowej przyznała nawet, że chciałaby, aby ten dzień dobiegł już końca.

Top Model 8: Klaudia El Dursi zdobyła się na szczere wyznanie. Uczestniczka Top Model 2019 opowiedziała o hejcie i swoich dzieciach

Już na początku jedenastego odcinka Klaudia Przyznała, że zazdrości pozostałym uczestnikom pewności siebie. W przeciwieństwie do młodszych mieszkańców do modelek i modeli, nie wierzy we własne możliwości. Jej zdaniem nie pasuje do tej grupy. Przed castingami Klaudia El Dursi postanowiła popracować nad sposobem chodzenia. O pomoc poprosiła Sandrę Dorsz, z którą ostatnio łączą ją najlepsze relacje. Mimo tego, że młodsza koleżanka dała jej kilka wskazówek, projektanci nie byli zachwyceni sposobem, w jaki uczestniczka porusza się po wybiegu. Niektórzy uznali Klaudię El Dursi jest zbyt seksowną, a za mało „modową” i dlatego nie chcieli z nią współpracować. Podczas sesji zdjęciowej na tle urokliwych uliczek Stambułu również nie czuła się zbyt komfortowo. Negatywne uwagi projektantów, fotografa i jurorów sprawiły, że uczestniczka Top Model 8 nieco „przygasła”.

Klaudia El Dursi wyznała przed kamerami, że czuje ogromny smutek. Boi się porażki. Uczestniczka jest dla siebie bardzo surowa, a do tego spotyka się z krytyką innych. Słyszała już negatywne uwagi na temat swojego wyglądu, charakteru, a nawet zachowania. To wpływa w pewien sposób na relację z jej starszym synem. Klaudia zdradziła, że obawia się szczerej rozmowy z Dawidem. Chłopiec ma 11 lat – jego rówieśnicy korzystają na co dzień z telefonów komórkowych, mają łatwy dostęp do internetu i mediów społecznościowych. Klaudia nie chciałaby, aby jej dziecko usłyszało coś złego na temat własnej mamy.

Top Model 8: Klaudia El Dursi podzieliła się dramatyczną historią dotyczącą jej rodziny >>>