Wiemy już, kto znalazł się w wielkim finale Top Model 8. Tym razem nie jest to trójka, ale czwórka uczestników. Jak to się stało? W 12. odcinku tej serii, czyli w półfinale, po tym, jak Dawid Woskanian, Olga Kleczkowska, Stanisław Obolewicz, Sandra Dorsz i Klaudia El Dursi wzięli udział w tygodniu mody w Stambule, jury zadecydowało, że dalej przechodzą Olga, Sandra oraz Dawid. Jednak każdy, kto uważnie śledził tę edycję Top Model, wiedział, że Michał Piróg do tej pory nie wykorzystał swojej możliwości przywrócenia do programu. Zatrzymał tę opcje właśnie na półfinał, by uratować jednego z uczestników. Padło na Staszka, a z programem pożegnała się Klaudia El Dursi.

Finał Top Model 8 na żywo - co dzieje się w ostatnim odcinku i kto wygra program? >>>

Top Model 8: finał. Jak głosować? 

Wielki finał Top Model 8 odbędzie się 25 listopada o 21:30 na żywo w TVN. Ale na swojego faworyta lub faworytkę możecie głosować już teraz, wysyłając SMS o treści OLGA, DAWID, SANDRA lub STASZEK na numer 7322 lub na stronie www. decyduj.online. Głosowanie zakończy się w trakcie trwania finału 25 listopada, tuż przed ogłoszeniem ostatecznego werdyktu.

Na zwycięzcę lub zwyciężczynię 8. edycji Top Model czeka nie tylko tytuł Top Modelki czy Top Modela, ale także nagroda w wysokości 100 tysięcy złotych, kontrakt z agencją Model Plus oraz sesja okładkowa w GLAMOUR.

Zobacz także: Top Model 8: odcinek 12. Fashion week w Stambule i decydująca sesja. Michał Piróg przywraca do programu! Kto znalazł się w wielkim finale?