Kolejny – szósty odcinek Top Model 8 za nami. O tym, co działo się w ostatnim epizodzie przeczytacie TUTAJ. Tym razem twórcy największego modowego show w Polsce zabrali nas do Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Chętnie odwiedzane przez turystów gospodarstwo zamieniło się w plan profesjonalnej sesji zdjęciowej. Natomiast uczestnicy ósmej edycji Top Model musieli wykazać się sporą cierpliwością, profesjonalizmem, a także delikatnością. A to dlatego, że pozowali w towarzystwie zwierząt – koniem, kurami, indykami, kogutem, krową, , małą owieczką, kozłem i osłem.

Top Model 8: odcinek 6. Sesja ze zwierzętami. Gościem specjalnym Anna Jagodzińska

Sesja ze zwierzętami okazała się prawdziwym wyzwaniem! Nie wszyscy mieszkańcy Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu chcieli bowiem współpracować z uczestnikami Top Model 8. Jednak finaliści mogli liczyć na wsparcie gościa specjalnego – Anny Jagodzińskiej. Co ciekawe, światowej sławy modelka pochodzi z miejscowości, w której odbyła się sesja zdjęciowa. Oczywiście, uczestnicy największego modowego show w Polsce mogli korzystać również z rad i wskazówek autorki sesji – Marty Wojtal. Sprawdźcie, jak Nikola Furman, Dawid Woskanian, Michał Gała, Klaudia El Dursi, Magda Karwacka, Sandra Dorsz, Rafał Torkowski, Stanisław Obolewicz, Olga Kleczkowska, Marcin Chowaniak, Kinga Wawrzyniak, Klaudia Chojnacka i Ania Jaroszewska poradzili sobie przed obiektywem!

Top Model 8: odcinek 6. Sesja ze zwierzętami – jak poradzili sobie uczestnicy programu?

W tym zadaniu najlepiej poradził sobie Dawid Woskanian. Uczestnik pozował z (niezwykle uroczą) owieczką. Anna Jagodzińska przyznała, że zakochała się w zdjęciu Michała Gały. Co więcej, widziałaby go na wybiegu domu mody Prada. Jurorom spodobały się również zdjęcia Olgi Kleczkowskiej, Ani Jaroszewskiej, Stanisława Obolewicza, Kingi Wawrzyniak i Sandry Dorsz. Ich zdaniem uczestnicy robią ogromne postępy! Nieco gorzej poradziła sobie Klaudia El Dursi. Zdobywczyni złotego biletu nie potrafiła „opanować” krowy, z którą musiała współpracować. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński nie byli zachwyceni zdjęciami Marcina Chowaniaka (pracował w bardzo chaotyczny sposób) i Rafała Torkowskiego, który musi jeszcze popracować nad swoją mimiką. Tym razem nie podołała Magda Karwacka. A przynajmniej zdaniem jurorów. Zdecydowali, że 22-letnia piękność, która pozowała w towarzystwie lamy, musi opuścić dom modelek i modeli. Wszystkie zdjęcia z sesji ze zwierzętami znajdziecie w naszej galerii – na górze strony.

Top Model 8: Nikola Furman na własne życzenie odeszła z programu. Co się stało? >>>