Rafała Torkowskiego i Klaudię Chojnacką ciągle możemy oglądać wśród finalistów najnowszej, ósmej edycji programu Top Model. 19-latka i 27-latek, oboje z Gdańska, mają za sobą już kilka sesji zdjęciowych, które były niemałym wyzwaniem. Pozowanie na ściance wspinaczkowej, ze zwierzętami na wsi czy na ruchomym wybiegu mogą zaliczyć do udanych. Widać było, że przed obiektywem czują się jak ryby w wodzie, czego najlepszym przykładem są także efekty sesji, jakie można zobaczyć na instagramowym profilu Rafała, @rafaltorkowski_official

Autorką zdjęć z udziałem uczestników Top Model 8 jest fotografka na Instagramie posługująca się nickiem @eloninja. Z jej profilu dowiadujemy się, że artystka pochodzi z Trójmiasta i prowadzi również inne konto poświęcone uroczemu kotu syberyjskiemu, @meow.kimchicat. Z kolei na jej stronie, gdzie można obejrzeć także inne fotografie, czytamy: „to, co robię, daje mi pogląd, jakim świadomym procesem jest fotografia, ponieważ w mojej pracy wdzieram się w prywatą, bardzo intymną przestrzeń kobiety, gdzie efektem są niesamowite zdjęcia”.

Zobacz także: Top Model 8: Ania Jaroszewska i Stanisław Obolewicz są parą?

Rezultatami tego, co udało jej się osiągnąć wspólnie z uczestnikami Top Model 8 komentatorzy na Instagramie są zachwyceni. „Te zdjęcia są cudowne”, „Sztos”, „Zakochałam się” czy „O kurcze ogień” to tylko kilka przykładowych opinii, jakie można znaleźć pod ujęciami. Pojawiły się też porównania Rafała do bohatera serialu Lucyfer i musimy przyznać, że faktycznie, coś w tym jest! A wy jak uważacie?

Więcej zdjęć w GALERII >>>