Za nami (już!) dziewięć odcinków Top Model 8. W każdym z nich sporo się dzieje. I nie chodzi tylko o kolejne zadania, które twórcy największego modowego show w Polsce przygotowali dla uczestników tej edycji. Emocje widzów wzbudzają również sprzeczki, do których dochodzi między mieszkańcami domu modelek i modeli. Pierwszy (poważny) konflikt dotyczył Klaudii El Dursi oraz Kingi Wawrzyniak. Dziewczyny nie potrafiły się dogadać. Co więcej, Kinga oczerniała Klaudię i próbowała zniechęcić do niej pozostałych uczestników Top Model 8. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Teraz w domu modelek i modeli doszło do kolejnych spięć. Dotyczą one jednak Sandry Dorsz i Ani Jaroszewskiej. Uczestniczkom programu podoba się bowiem ten sam chłopak – Staszek Obolewicz.

Top Model 8: romans w programie. Sandra Dorsz i Ania Jaroszewska rywalizują o Staszka Obolewicza

Przypomnijmy, że w ósmym odcinku Top Model 8 uczestnicy wyjechali do Izraela, aby kontynuować swoją walkę o tytuł kolejnej polskiej topmodelki, albo następnego polskiego topmodela. Podczas sesji zdjęciowej w Jerozolimie musieli pracować w parach. Sandra Dorsz bardzo się ucieszyła, ponieważ miała pozować w towarzystwie Staszka Obolewicza, który (jak sama przyznała) od jakiegoś czasu podoba się jej. Czy Sandra i Staszek mają romans? Uczestniczka opisuje go w samych superlatywach. Jej zdaniem Staszek jest facetem idealnym. Ma genialne poczucie humoru, a do tego jest niezwykle uroczy i przystojny. Staszek natomiast zauważył, że podoba się Sandrze. Ale w swoich wypowiedziach przed kamerami nie przyznał, że czuje do niej coś więcej, niż koleżeńską sympatię. Pozytywnie wypowiadał się jednak na temat Ani Jaroszewskiej.

Staszek wielokrotnie wspominał o tym, że świetnie dogaduje się z rudowłosą pięknością. Jego zdaniem jest śliczna, zabawna i dobra. Mają podobną filozofię życia. Widzowie Top Model 8 sądzą, że Ania Jaroszewska i Staszek Obolewicz są parą. Uczestnicy modowego show regularnie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, a opisy, które umieszczają pod postami sugerują, że nie są „tylko” przyjaciółmi.

Top Model 8: Ania Jaroszewska i Stanisław Obolewicz są parą? >>>

Widzowie, a także uczestnicy zwracają uwagę na fakt, że Ania ma chłopaka. Przyszła z nim nawet na casting do Top Model 8. Uczestniczka tłumaczy jednak, że jej relacja ze Staszkiem jest całkowicie patetyczna. Swojego kolegę z programu porównała do misia, do którego można się przytulić. Sandra Dorsz, Ania Jaroszewska, Staszek Obolewicz i inni wielokrotnie wspominali o tym, że brak im bliskości. Niektórzy czują się w domu modelek i modeli bardzo samotnie.

Top Model 8: konflikt w programie. Sandra Dorsz i Ania Jaroszewska nie przepadają za sobą!

Sandra Dorsz i Ania Jaroszewska walczą o uwagę Staszka Obolewicza. Prawdopodobnie dlatego nie przepadają za sobą. Ania przyznała, że Sandra jest jedyną uczestniczką z Top Model 8, która ją irytuje. Stanowisko Sandry jest podobne. Gdy dowiedziała się, że Ania i Staszek czują do siebie coś więcej odparła sarkastycznie: Ania? Serio?