Jeśli myśleliście, że najgorętszą sesją Top Model 8 była ta, w której uczestnicy pozowali bez ubrań, po wczorajszym odcinku na pewno zmienicie zdanie. Tym razem Staszek, Dawid, Michał, Sandra, Olga, Klaudia, Kinga i Ania pojawili się na jednym planie z tymi, którzy udział w programie Top Model mają już za sobą. A widzowie na pewno doskonale ich pamiętają. To uczestnicy poprzedniej, 7. edycji Top Model, czyli Kasia Szklarczyk - zwyciężczyni, Ania Markowska, Hubert Gromadzki, Franciszek Strąkowski i Żaklina Ta Dinh, zwycięzca Top Model 6 Patryk Grudowicz, a także jego kolega z tej samej edycji Adam Niedźwiedź, jak również Adam Boguta z Top Model 6.

Uczestnicy mieli sami wybrać pary, w których będą pozować na warszawskim Rynku Nowego Miasta przed obiektywem Marcina Tyszki, jednego z jurorów Top Model, fotografa regularnie współpracującego z marką Apart. Sesja w strugach deszczu, bo takie atrakcje przygotowano dla bohaterów sesji, była kolejną, gdzie ważną rolę odegrała biżuteria właśnie tego rodzimego biżuteryjnego brandu. Stylizacje utrzymane w letnim klimacie uzupełniały kolczyki, bransoletki, pierścionki, naszyjniki oraz zegarki dostępne w ofercie Apart.

Kto wykonał zadanie najlepiej, a tym samym zapewnił sobie udział w kolejnej sesji dla Apart, tym razem już oficjalnej kampanii? Marcin Tyszka wyłonił dwie zwycięskie pary - Kingę Wawrzyniak pozującą wspólnie z Franciszkiem Strąkowskim oraz Stanisława Obolewicza i Kasię Szklarczyk, gwiazdę kampanii Apart zrealizowanej w malowniczym Madrycie, o której pisaliśmy TUTAJ. W naszej opinii wszyscy uczestnicy, zarówno Top Model 8, jak i poprzednich edycji, wypadli rewelacyjnie, czego efekty możecie zobaczyć poniżej. Zdradzamy także, jakie modele biżuterii mieli na sobie bohaterowie sesji, może coś wpadnie Wam w oko!  

Zobacz także: Top Model 8: Sesja w stylu high fashion autorstwa Zuzy Krajewskiej na warszawskim blokowisku

Michał Gała i Anna Markowska

Klaudia El Dursi i Patryk Grudowicz

Sandra Dorsz i Adam Niedźwiedź

Zobacz także:

Olga Kleczkowska i Adam Boguta

Stanisław Obolewicz i Kasia Szklarczyk

Kinga Wawrzyniak i Franciszek Strąkowski

Anna Jaroszewska i Hubert Gromadzki

Dawid Woskanian i Żaklina Ta Dinh