O sesji w ubraniach pochodzących z pokazów w Mediolanie, Paryżu czy Londynie do tej pory uczestnicy Top Model 8 mogli tylko pomarzyć. W 10. odcinku ich marzenie się spełniło, a zadbała o to jedna z najpopularniejszych rodzimych stylistek, na co dzień współpracująca z magazynem Vogue Polska Karla Gruszecka. To dzięki niej Staszek, Sandra, Dawid, Olga, Michał, Ania, Kinga i Klaudia mieli okazję przywdziać ubrania z metką Versace czy Louis Vuitton. Z kolei za kamerą stanęła rozchwytywana rodzima fotografka, pracująca z największymi gwiazdami Zuza Krajewska. A za plan zdjęciowy wybrano wybudowane pod koniec lat 70. warszawskie osiedle kilkunastopiętrowych bloków, będące genialnym kontrastem dla projektów high fashion.

Zobacz także: Top Model 8: Anna Jaroszewska. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniczce Top Model 2019 [KWESTIONARIUSZ]

W tym klimacie zdecydowanie najlepiej odnalazła się Ania Jaroszewska, która zawsze chciała zapozować Zuzie Krajewskiej. Ta z kolei była zachwycona Staszkiem, Dawidem oraz Olgą, dzieląc się swoją opinią z całą ekipą. Najgorsze warunki do zdjęć miała Klaudia El Dursi. Najstarsza uczestniczka Top Model 8 pozowała wyłącznie przy sztucznym świetle i obawiała się, że przez to efekty jej pracy będą znacznie gorsze od reszty. Tak się jednak nie stało, bo Klaudia wypadła świetnie. A Waszym zdaniem kto poradził sobie najlepiej?

Zobacz także: Top Model 8: odcinek 10. Sesja w deszczu z uczestnikami poprzednich edycji, stylizacja witryn i pozowanie na blokowisku. Małgorzata Kożuchowska gościem specjalnym!