Hubert Gromadzki jest jednym z finalistów 7. edycji popularnego programu Top Model, który przyciąga przed telewizory tłumy widzów. W tym roku – dokładnie jesienią – po raz kolejny obejrzymy zmagania uczestników, pretendujących do pracy w modelingu. Pochodzący z Rzeszowa 22-latek dotarł do ścisłego finału i zajął 2. miejsce w Top Model. Jego kariera nabrała rozpędu po zakończeniu show. Hubert współpracuje z kilkoma markami i spełnia się jako model. Niedawno mieliśmy okazję z nim porozmawiać i zapytać, co u niego słychać. Okazało się, że zaszło u niego kilka poważnych zmian, zarówno w życiu prywatnym, jak i na płaszczyźnie zawodowej!

Top Model 2018: Hubert Gromadzki - wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o finaliście Top Model 7 [KWESTIONARIUSZ] >>>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#topmodel7 #finał z moim zwycięzcą sukienka od @blingbling__boutique torebka #versacejeans od @hegos_milano

Post udostępniony przez Magda Nędza (@magda.nedza) Lis 28, 2018 o 4:36 PST

Top Model: Hubert Gromadzki rozstał się z dziewczyną Magdą

Od początku dziewczyna Huberta, Magda, wspierała go w programie Top Model. Nie zabrakło jej również na widowni podczas finału programu, gdzie gorąco mu kibicowała. Para wyglądała na bardzo zakochanych, czego nie ukrywała na swoich kanałach społecznościowych. Okazało się jednak, że ich relacja dobiegła końca. Hubert Gromadzki w rozmowie z nami powiedział, że on i Magda nie są już razem. „Aktualnie jest taka sytuacja, że wyprowadziłem się na parę miesięcy do domu, ze względu na to, że chciałem trochę tam pomóc. Była też trochę taka sytuacja, że zostałem do tego zmuszony, ponieważ rozstałem się z dziewczyną, a mieliśmy razem wynajmowane mieszkanie”, wyznał Hubert. Ale koniec związku i wyprowadzka z Warszawy to nie jedyna zmiana w życiu modela. 22-latek zdradził nam również, że odszedł ze swojego zespołu, chociaż do muzyki zamierza jeszcze wrócić, ale w odpowiednim momencie.

O tym, dlaczego Hubert Gromadzki rozstał się z dziewczyną i o tym, jak zmieniło się jego życie po programie Top Model, posłuchacie poniżej.