Metamorfozy uczestników to już stały element programu „Top Model”. Odcinek, w którym przyszłe gwiazdy modelingu i show-biznesu oddają się w ręce specjalistów od wizerunku, zawsze wzbudza ogromne emocje. Dotyczy to zarówno samych uczestników show TVN, jak i komentujących ich przemiany internautów. W ubiegłym roku szerokim echem w sieci odbiła się przede wszystkim rewolucja, która zaszła na głowie Olgi Król.

Fala hejtu po metamorfozie w „Top Model”

Znany i ceniony w branży stylista fryzur postawił wówczas na radykalną zmianę wyglądu uczestniczki. Dziewiętnastolatka z Turobina dała się namówić Łukaszowi Urbańskiemu na obcięcie jej długich włosów. Po emisji odcinka w sieci rozpętało się istne piekło. Choć sporo osób twierdziło, że Oldze jak najbardziej pasuje taka krótka fryzura, w mediach społecznościowych niestety wylała się także fala hejtu na autora jej metamorfozy. Niektórzy internauci wprost pisali, że uczestniczka „Top Model” została oszpecona. Pojawiły się obelgi i... życzenia śmierci.

Metamorfoza Olgi kosztowała mnie wiele przykrości. Zresztą ciągle dostaję wiadomości od kogoś, kto życzy mi śmierci. Nie rozumiem tego i raczej nigdy nie zrozumiem, skąd w ludziach tyle nienawiści... Nigdy źle nikomu nie życzyłem, nikogo nie skrzywdziłem a już na pewno nie z premedytacją! A dostaję wiadomości jakbym był mordercą! – żalił się Urbański we wrześniu 2021 roku.

Olga Król z „Top Model” znów zmieniła fryzurę

Choć początkowo Oldze trudno było przyzwyczaić się do swojej nowej fryzury, ostatecznie doceniła efekt metamorfozy i polubiła swój świeży i bardziej drapieżny look. Po roku od głośnej metamorfozy na planie „Top Model” przyszedł jednak czas na kolejną zmianę. Uczestniczka jubileuszowej edycji show TVN ponownie skorzystała z usług Łukasza Urbańskiego. Sytuacja odwróciła się o 180 stopni. Tym razem fryzjer gwiazd postanowił bowiem... przedłużyć jej włosy.

W zeszłym toku oberwałem za metamorfozę Olgi w Top Model. Czy słusznie?! Niech odpowiedzą sobie ci, którzy życzyli mi śmierci... Jak widać, żadna zmiana włosów nie jest na stałe – czytamy w jego najnowszym poście na Instagramie.

Urbański zamieścił na swoim profilu serię zdjęć, ukazujących przemianę modelki.

A tobie która wersja Olgi podoba się najbardziej? – zapytał swoich obserwatorów.

Tym razem w komentarzach pod wpisem zdecydowanie przeważają pozytywne opinie.

Zobacz także:

Rewelacja

Z krótkimi był pazur, moc. Z długimi subtelność i elegancja. Obydwie metamorfozy na medal

Zdecydowanie długie

Piękna ta zmiana

A wy co sądzicie o najnowszej metamorfozie Olgi Król?