Kiedy obserwowałam, z jaką niecierpliwością dziewczyny na facebookowej grupie Fanki Torebek Chylak wyczekują nowej kolekcji... samej udzieliło mi się nerwowe odliczanie. Zresztą co sezon z podziwem patrzę na to, co wychodzi spod ręki Zosi Chylak. Obserwowałam ją jeszcze zanim zaczęła tworzyć torebki, więc tym bardziej robi na mnie wrażenie to, jak wielką modę wykreowała. Kilka lat po starcie jej marki z akcesoriami wciąż są dziewczyny, które zapłacą każde pieniądze za modele z pierwszych kolekcji. A dziś premierę miała już dwunasta, tym razem na sezon jesień-zima 2020. I patrząc po reakcjach, znajdzie się spore grono, które na najbardziej chodliwe fasony wpisze się na listę oczekujących. A te jak wiemy, w przypadku Chylak są naprawdę spore.

Torebki Chylak na jesień-zimę 2020 – nowa kolekcja to nowe kształty i zupełnie nowy kolor!

Zaczynała od klasycznej czerni, z czasem dodała brąz, karmel, burgund, czerwień, a ostatnio także i biel. W Collection 12 debiutuje kolor oliwkowy. Pojawia się na klasycznej, prostokątnej torebce na ramię, a także na półksiężycu czy mojej absolutnie wymarzonej torebce Vintage, zamykanej na złoty zatrzask, którą możecie kojarzyć z poprzednich kolekcji. Nowością są dwa modele: Retro oraz Elipsa. Pierwszy z nich to mały kuferek (do wyboru z krótkim paskiem do ręki lub z dłuższym na ramię) inspirowany modelami z lat 60. Dostępny jest w trzech wersjach: skórze gładkiej i błyszczącej, oliwkowym krokodylu oraz czarnym błyszczącym krokodylu. Elipsa to niewielka torebka w kształcie elipsy, którą można kupić w dwóch wariantach – albo do noszenia na odczepianym pasku na ramię, albo w wersji z cienkim paskiem do noszenia na ukos lub w talii. Powstała w kilku wersjach skór i w kilku opcjach kolorystycznych oraz w dwóch rozmiarach. Ceny wszystkich modeli rozpoczynają się od 740 zł za mini elipsę, a kończą na 1950 zł w przypadku modelu Vintage. Ale to nie koniec nowości...

Skórzane paski do spodni od Chylak – to zupełna nowość!

Na tę nowość fanki czekały naprawdę długo, ale nie powinny czuć się zawiedzione. Zosia Chylak po raz pierwszy w kolekcji proponuje paski do spodni, za to w aż trzech wersjach. Pasek Vintage ma dużą złotą klamrę, pasek Retro jest węższy, a więc i klamra jest mniejsza, jest również wersja cała skórzana – tutaj również klamra występuje w opcji np. błyszczący krokodyl. Najtańszy model paska dostępny jest w cenie 490 zł, droższy za 540 zł. Wszystkie produkty zostały wykonane w Polsce i z pewnością trafią do szaf wielu redaktorek i gwiazd. A do Waszej?