Niesamiwita kolekcja tortów (bo "kolekcja" jest tu chyba najbardziej uzasadnionym sformułowaniem) to dzieło młodej artystki, Lori Hutchinson, znanej w sieci jako The Caketress. Utalentowana cukierniczka zaprezentowała na swoim blogu serię zdjęć, których bohaterami są torty, ciastka i inne słodkości zainspirowane sylwetkami z letnich kolekcji z 2015 roku. 

Lori stworzyła torty, w których rozpoznacie projekty m.in. Marchesa (zwiewna, ozdobiona kwiatami, tiulem i piórami suknia z kolekcji Spring/Summer Couture 2015), Oscar de la Renta, Chanel (w formie ozdobionych kwiatami francuskich croissantów!) oraz absolutnie niesamowite Valentino z drobnymi, złotymi ćwiekami. Na pewno skojarzycie ten motyw z modnymi wśród gwiazd butami i torebkami z linii Pastel RockStud. Teraz będziecie już marzyć o tym, by mieć je nie tylko w szafie, ale też na stole - w formie kolorowych makaroników. Artystka dba o najdrobniejsze szczegóły - tworząc deser inspirowany kolekcją Chanel ulepiła setki kolorowych kwiatków z masy cukrowej, a do tego kilka różowych cygaretek, by podkreślić francuski styl całego zestawu.

Choć Lori jest oczywiście cukierniczką, uważa swoją pracę za formę sztuki. Zaczynała od tworzenia tortów ślubnych, które doceniono na łamach Martha Stewart Weddings, Brides oraz Harper's Bazaar. Obecnie żyje w Dubaju, gdzie prowadzi swoją świetnie prosperującą firmę, prowadzi szkolenia na całym świecie i podejmuje się kolejnych projektów. Na jej stronie znajdziecie nie tylko słodycze z serii "Runway Inspired 2015", ale też "#Nonwedding Cake" (które wbrew nazwie doskonale sprawdziłyby się na ślubnym przyjęciu), czy "Towering Haute Couture" z niesamowitymi, wielopiętrowymi tortami tworzonymi na zamówienie.

ZOBACZCIE WSZYSTKIE TORTY I INSPIRACJE LORI

Więcej o Lori dowiecie się na jej blogu - The Caketress oraz na jej Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Jak ubierają się księżniczki?

ZOBACZ TEŻ: Sofia Vergara uwielbia torty i w swoje urodziny nie ograniczyła się do jednego

Zobacz także:

ZOBACZ TEŻ: 10 sukni ślubnych dla Jennifer Aniston