Nie żyje była Miss USA, Cheslie Kryst

Bardzo smutne wieści zza oceanu. Nie żyje Cheslie Kryst, prawniczka, modelka i dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy prezenterka telewizyjna, która zyskała popularność po wygranej w konkursie Miss USA 2019. Jak donoszą amerykańskie media, przyczyną śmierci laureatki konkursu piękności najprawdopodobniej było samobójstwo. Miała zaledwie 30 lat.

Cheslie Kryst – okoliczności śmierci

Jako pierwszy o śmierci Miss USA 2019 doniósł 30 stycznia „New York Post”. Ciało Cheslie Kryst znaleziono w niedzielę rano na zaśnieżonym chodniku przed wieżowcem na Manhattanie, w którym mieszkała. Tragiczne informacje przekazane przez tabloid potwierdziła rodzina zmarłej. Okoliczności śmierci bada policja. Wszystko wskazuje jednak na to, że wschodząca gwiazda amerykańskiej telewizji sama odebrała sobie życie.

Z ustaleń służb wynika, że reporterka show-biznesowego programu „Extra” wyskoczyła z wysokiego piętra. Po raz ostatni widziano ją żywą, gdy przebywała na znajdującym się na 29. piętrze tarasie.

Zaledwie kilka godzin przed swoją śmiercią Cheslie Kryst opublikowała dość wymowny wpis na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Niech ten dzień przyniesie ci odpoczynek i spokój - napisała pod swoim zdjęciem.

Celebrytka podobno zostawiła list, w którym poinformowała, że zostawia swoje wszystkie rzeczy matce.

Rodzina żegna Cheslie Kryst

Cheslie Corinne Kryst urodziła się 28 kwietnia 1991 roku w Jackson w stanie Michigan. Była córką Polaka i Afroamerykanki. Rodzina Miss USA 2019 opublikowała po jej śmierci poruszające oświadczenie.

Jej wielkie światło było tym, które inspirowało innych na całym świecie swoim pięknem i siłą. Troszczyła się, kochała, śmiała się i błyszczała - czytamy.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebujesz pomocy, to skorzystaj z darmowej infolinii zaufania. Doświadczeni eksperci udzielą ci rad i pomogą w rozwiązaniu problemu. Antydepresyjny Telefon Zaufania (22 484 88 01) czynny jest od poniedziałku do piątku od 15:00 do 20:00. Z kolei dyżury psychologów w ramach Telefonia Zaufania Młodych (22 484 88 04) odbywają się od poniedziałku do soboty, od 11:00 do 21:00. Przez całą dobę 7 dni w tygodniu czynny jest też telefon Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym. Aby uzyskać pomoc, wystarczy zadzwonić pod 800 70 2222. Porozmawiać możesz także na czacie lub wysłać e-maila do specjalisty. Więcej informacji znajdziesz klikając tutaj.

Zobacz także: