21. urodziny Kylie Jenner.

O tym, że para lubi robić sobie prezenty nie bacząc na koszty, wiadomo nie od dziś. Kilka miesięcy temu z okazji 26. urodzin Travisa Kylie Jenner zorganizowała swojemu chłopakowi imprezę, na którą zaprosiła rodzinę i bliskich do parku rozrywki, który w całości wynajęła na wyłączność na ten wieczór. W ostatnich dniach, nie bez wyjątkowej okazji, bo chcąc uczcić pełnoletniość Kylie, Travis postanowił się zrewanżować i sprezentował swojej dziewczynie … Rolls Royce’a.

ZOBACZ TAKŻE: Kylie Jenner wynajęła CAŁY park rozrywki na urodzinową imprezę Travisa Scotta >>>

Co Travis Scott sprezentował Kylie?

Biało-niebieskie bajecznie piękne auto w starym stylu zaparkowane pod posiadłością 21-latki następnego dnia po hucznym party nie było jednak jedynym prezentem. Przede wszystkim Kylie dostała szaloną ilość kwiatów, którymi Travis otoczył cały jej dom. W geście czułości obsypał ją najbardziej jego zdaniem romantycznymi bukietami, czyli takimi skomponowanymi z szalonej ilości czerwonych róż. 

Kardashianka nie omieszkała oczywiście pochwalić się prezentami na Instagramie i sądząc po ilości lajków, przypadły one do gustu nie tylko samej gwieździe - zdjęcie Kylie stojącej obok Rolls Royce’a dostało prawie 7 milionów serduszek, a drugie, przedstawiające naręcza kwiatów - ponad 4. 

Jeśli wierzyć prasie, poprzednią noc gwiazda spędziła z siostrami i mamą w klubie, najpewniej nie spodziewając się takich niespodzianek. Takich może nie, ale raczej domyślała się, że Travis postara się o coś więcej, niż bilet do kina. Wyobrażacie sobie taki start w dorosłość? Chcielibyście świętować choćby i 40. urodziny tak jak Kylie Jenner? Po takim świętowaniu w tym roku nawet nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, co Travis Scott podaruje swojej dziewczynie na kolejne okazje.

ZOBACZ TAKŻE: Kylie Jenner w urodzinowej sesji pokazała Stormi. To najsłodsze, co dziś zobaczycie! >>>