Travis Scott udzielił zaskakującego wywiadu magazynowi Rolling Stone. Raper promuje aktualnie swój ostatni album ASTROWORLD, który wspiął się na szczyty list przebojów. W ramach europejskiej trasy koncertowej wystąpi również w Polsce na festiwalu Open'er 2019. Pojawił się także na okładce prestiżowego magazynu muzycznego, na łamach którego opowiedział o twórczych inspiracjach i powstawaniu płyty oraz o swoim związku z Kylie Jenner

W ostatnim czasie pojawiły się spekulacje, że Kylie Jenner i Travis Scott wzięli sekretny ślub. W końcu do momentu narodzin Stormi Webster ukrywali to, że spodziewają się dziecka. Fani nabrali podejrzeń po tym, jak para zwracała się do siebie pieszczotliwie na Instagramie, nazywając się mężem i żoną. Raper w wywiadzie zdementował te plotki, zdradzając jednak, że ma w planach oświadczyny. 
 

Travis Scott planuje niedługo oświadczyć się Kylie Jenner. Kiedy ślub?

Kylie Jenner i Travis Scott są wyjątkowo dobraną parą. Nie szczędzą sobie uczuć i publicznych wyznań miłosnych, nie raz udowodnili, że tworzą udaną rodzinę, a bycie mamą i tatą Stormi nie tylko nie przeszkodziło im w realizacji zawodowych planów, ale także wzmocniło i pogłębiło ich relację. We wspomnianym wywiadzie raper wyznał, że Kylie to „to ta jedyna” i planuje niedługo oświadczyć się swojej dziewczynie, z którą jest już 2 lata i z którą ma córkę. Zdradził również, że to będą najbardziej spektakularne oświadczyny w historii. Co prawda nie wiemy, kiedy dokładnie to zrobi, ale być może Travis poprosi, aby Kylie została jego żoną w święta?! To byłoby coś! Z niecierpliwością czekamy, aż Travis Scott i Kylie Jenner wezmą ślub. Myślicie, że przebiją ten Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Travis Scott w ogniu pytań Kylie Jenner: o ich związku, córeczce Stormi i klanie Kardashian-Jenner >>>