Fani Travisa Scotta spekulują, że raper zdisował (zdyskredytował) Timothée Chalameta w swojej piosence „Meltdown”. Ewidentnie zrobił to z zazdrości o Kylie. Chciałby do niej wrócić? Wszystko wskazuje na to, że wręcz o tym marzy.

Travis Scott disuje Timothée Chalameta

Kilkanaście godzin temu Travis Scott wydał swój długo oczekiwany album „Utopia”. „Meltdown”, siódma piosenka na płycie, zwróciła uwagę fanów i fanek rapera, którzy natychmiast zaczęli spekulować o jej znaczeniu w mediach społecznościowych. Doszli do wniosku, że jest ewidentnym disem na Timothée Chalameta.

Pod koniec drugiej zwrotki Travis nawiązuje do Willy'ego Wonki, postaci, w którą Chalamet wciela się w filmie „Wonka”, który niebawem trafi do kin.

“Wrappin’ the cheese, wrap around me ’cause I’ve got property (Wrap, cheese, wrap) / Chocolate AP and chocolate the Vs (Vs), got the Willy Wonka factory (Vs) / Burn an athlete like it’s calories, find another flame hot as me, bitch“

Zawijaj ser, owiń mnie, bo mam własność / Czekolada AP i czekolada Vs (Vs), mam fabrykę Willy'ego Wonki (Vs) / Spalaj sportowca jakby to były kalorie, znajdź inny płomień tak gorący jak ja, s*ko – rapuje.

Travis chwali się w utworze swoim gigantycznym majątkiem. Wymienia m.in. fantazyjne brązowe rzeczy - zegarek i biżuterię z drogimi kamieniami. Porównuje swoje bajońsko drogie itemy do magicznej fabryki czekolady z filmu „Willy Wonka i fabryka czekolady”, gdzie wszystko było wyjątkowe i luksusowe. Posumowując - próbuje pokazać, jaki jest fajny i bogaty, dzięki tym wszystkim rzeczom, które posiada.

Zobacz także:

Nigdy w życiu nie pomyślałbym, że zobaczę, jak Travis Scott krytykuje Timothee Chalameta,

Chce skusić Kylie hajsem, subtelnie,

Travisowi się odkleiło, zazdrość o byłą jest żałosna - czytamy w komentarzach na Twitterze.

Fani uważają, że raper odrzucił aktora, ponieważ Chalamet był rzekomym chłopakiem gwiazdy reality TV Kylie Jenner. Jenner jest byłą Scotta, a para ma dwoje dzieci, pięcioletnią córkę Stormi i 13-miesięczną Aire.

Rozstanie Kylie Jenner z Travisem Scottem i związek z Timothée Chalametem

Kylie Jenner i Travis Scott spotkali się z przerwami między 2017 a końcem 2022 roku. Ich związek często postrzegany był jako toksyczny. Celebrytka i raper do dziś nie uporządkowali swojej relacji, jednak starają się być dobrymi rodzicami dla swoich dzieci 5-letniej Stormi i nieco ponad rocznego Aire'a.

O tym, że Kylie Jenner i Timothée Chalamet prawdopodobnie są parą po raz pierwszy pisałyśmy i pisaliśmy na początku kwietnia. Pierwsze pogłoski o związku opublikowało plotkarskie konto na Instagramie @DeuxMoi: Anonimowo proszę!! Wiele źródeł powiedziało mi, że Timmy C ma nową dziewczynę… Kylie Jenner – napisał informator lub informatorka konta. Plotki potwierdziła tydzień później sama celebrytka, zajeżdżając pod posiadłość aktora swoim charakterystycznym czarnym Range Roverem. Niedługo później para przyłapana została przez paparazzi na randce w Los Angeles.

Historię związku Kylie Jenner i Timothée Chalameta przeczytacie w tym artykule: