W ubiegłym tygodniu zagraniczne media poinformowały, że Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się. Kilka dni później celebrytka potwierdziła te doniesienia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Członkini klanu Kardashian – Jenner przyznała, że ona i Travis pozostali w dobrych stosunkach. Co więcej, oboje nadal będą wychowywać 1,5-roczną Stormi. Nasza przyjaźń i córka są teraz dla nas priorytetem – napisała celebrytka na swoim Twitterze. Wszystko wskazuje na to, że Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się polubownie. Ale w mediach pojawiły się spekulacje, według których raper miał dopuścić się zdrady. Czy faktycznie był niewierny wobec swojej dziewczyny?

Travis Scott zdradził Kylie Jenner? Raper skomentował te doniesienia

Paparazzi przyłapali Kylie Jenner na spotkaniu ze swoim byłym chłopakiem – Tygą. Zagraniczne media szybko podchwyciły temat i doniosły, że miliarderka znowu spotyka się z raperem. Jednak oburzona Jennerka szybko zdementowała plotki. Na swoim Twitterze napisała, że nie było żadnej randki. Okazuje się, że celebryci wpadli na siebie przez przypadek. Internet powoduje, że wszystko jest 100 raz bardzie dramatyczne niż w rzeczywistości – stwierdziła za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kylie Jenner spotkała się ze swoim byłym chłopakiem Tygą. Zrobiła to niedługo po rozstaniu z Travisem Scottem >>>

Ofiarą krzywdzących plotek padł również Travis Scott. Autora płyty Astroworld posądzono o niewierność. Raper miał zdradzić Kylie Jenner z modelką - Rojean Kar. Raper skomentował medialne doniesienia, a tym samym przerwał milczenie po rozstaniu z członkinią klanu Kardashian – Jenner. W ubiegły weekend na swoim Instagram Story napisał: To naprawdę ma wpływ, kiedy widzisz nieprawdziwe informacje o sobie. Jeszcze raz: te zmyślone historie dotyczące mojej niewierności są po prostu nieprawdziwe. Rzeczywiste jest skupianie się na życiu, muzyce i rodzinie. Nieprawdziwość informacji potwierdziła również Rojean Kar, z którą Travis Scott miał zdradzić Kylie Jenner.