Nie wyobrażamy sobie lata bez biżuterii. Kiedy nasze stylizacje pozwalają na to, by pokazać nieco więcej ciała, dekolt, wyeksponowane ręce czy kostki koniecznie trzeba czymś zagospodarować. Przejrzyjcie dobrze zawartość swojej szkatułki albo przyjrzyjcie się najgorętszym trendom tego lata, jeśli chodzi o błyskotki. Wybraliśmy dla Was te, w których same mamy zamiar pokazywać się przez najbliższe miesiące.

Zobacz także: Nowa kolekcja Wishbone na wiosnę-lato 2019 sprawi, że zatęsknicie za latem

Trendy 2019: Modna biżuteria na lato 

Personalizacja

Lubicie wszystko, co spersonalizowane i jeśli mogłybyście, wszędzie wcisnęłybyście swoje inicjały? Świetnie się składa, bo biżuteria z literkami, a przede wszystkim łańcuszki, to jedna z najgorętszych aktualnie tendencji, jeżeli chodzi o biżuterię. Podchwyciły go oczywiście blogerki, a marki zareagowały z prędkością światła. Choć niektóre opcję stworzenia biżuterii pod siebie oferują już od dawna. Jeśli kiedyś wydawała Wam się passé, spieszymy z wyjaśnieniem - wręcz przeciwnie! 

Wielokolorowe kamienie

Jest spora szansa, że biżuterię z kolorowymi kamieniami od zawsze odnajdywałyście w zbiorach swoich babć czy mam. Jeżeli ciągle są w tym samym miejscu, sugerujemy coś pożyczyć. Albo po prostu zapolować na coś w tym klimacie, bo to jeden z najpopularniejszych trendów, więc nie powinniście mieć problemu z trafieniem na coś choćby w popularnych sieciówkach! 

Z efektem gniecenia

To, co mocne w tym sezonie, ma po pierwsze - nieregularny kształt i po drugie - nieregularną strukturę. Taki artystyczny nieład w formie kolczyków, element łańcuszka czy bransoletki jest absolutnie hot. I zdecydowanie najlepiej prezentuje się w złocie. 

Morskie motywy 

To już kolejny sezon, gdy muszelki i przeróżne morskie żyjątka znowu wypłynęły na brzeg. Chwytajcie je, póki pora roku temu sprzyja! I koniecznie noście w różnych konfiguracjach. Sprawdzi się tutaj kolejna tendencja utrzymująca się od zeszłego roku, czyli noszenie kilku naszyjników naraz, kaskadowo. Morskie motywy super prezentują się również w nie przed wszystkich eksplorowanym miejscu, jakim jest kostka. Kiedy najlepiej go wypróbować, jeśli nie w wakacje?

Perły

Pozostając cały czas w temacie mórz i oceanów, nie moglibyśmy nie wspomnieć o perłach. Ten trend sprawdza się akurat nie tylko latem, ale osobiście uważamy, że ich elegancja w połączeniu choćby z plażowym luzem to coś, czego nie możecie sobie odmówić. Minimalistki niech wybiorą kolczyki z drobnym perłowym akcentem, a sroki - naszyjnik przynajmniej z kilkunastoma perełkami. 

Medaliony

Pamiętacie trend z krzyżami w roli głównej? Ostatnio krzyżyki zastąpiły medaliony, ale tutaj motywy religijne są tylko jednym z wielu, jaki podpina się pod tę jedną z  najgorętszych w tej chwili tendencji, jeśli chodzi o biżuterię. Powstają coraz to nowe wariacje i na szyi można już nosić medalik z wizerunkiem wszystkiego, nawet kota. 

Zobacz także: Trendy 2019: Modna biżuteria na lato