Halloween 2019 coraz bliżej. Zwyczaj, który wiąże się z przebierankami za straszne postaci lub ulubionych bohaterów z filmów i seriali, masą słodyczy oraz psikusami staje się coraz popularniejszy w naszym kraju. Jeśli wybieracie się na halloweenową imprezę w tym roku, macie niespełna dwa tygodnie na przygotowanie swojej mrocznej, albo wręcz przeciwnie – komicznej stylizacji. Ostatnio pisałyśmy o tym, jaki manicure sprawdzi się podczas Halloween. Natomiast dzisiaj skupimy się na makijażu.

Trendy 2019: makijaż na Halloween – inspiracje z Instagrama

Chcecie, aby wasz halloweenowy make-up wpisywał się w aktualne trendy? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, powinnyście się zaopatrzyć w nieprzyzwoite ilości brokatu, cienie do powiek, rozświetlacz i wszystko, co się błyszczy. W sezonie jesień-zima 2019/2020 stawimy bowiem na urodowe szaleństwo. Nie bójcie się przesady, bawcie się makijażem i pamiętajcie, że całość nie musi wyglądać idealnie (szczególnie podczas Halloween). A gdzie szukać inspiracji? My zajrzałyśmy na instagramowe profile beauty influencerów, jak również makijażystek gwiazd i właśnie spośród ich zdjęć wybrałyśmy te najlepsze. Wszystkie znajdziecie w naszej galerii – na górze strony.

Gwarantujemy, że hitem podczas Halloween 2019 okażą się również makijaże, fryzury, a nawet całe kostiumy inspirowane stylem bohaterów serialu Euforia. Rue, Jules, Cassie, Nate, Maddie – uwielbiamy ich looki. Kompletując swoją halloweenową stylizację, koniecznie przypomnijcie sobie kilka odcinków tej produkcji. Albo obejrzyjcie ją w całości, jeśli (jakimś cudem) jeszcze tego nie zrobiliście!

Trendy jesień-zima 2019/2020: Najważniejsze trendy w makijażu, które musicie przetestować w nowym sezonie >>>