Do kalendarzowej zimy został niespełna miesiąc. Jednak synoptycy już teraz przestrzegają nas przed srogimi mrozami. Kilka tygodni temu pisałyśmy o kurtkach zimowych, w które warto zainwestować. Dzięki nim niskie temperatury nie będą wam straszne. Kolejnym – niezwykle istotnym elementem zimowej garderoby są buty. Jakie modele wpisują się w trendy sezonu jesień-zima 2019/2020? Najmodniejsze propozycje na chłodniejsze miesiące znajdziecie poniżej.

Trendy 2019: modne (i wygodne) buty na zimę

W tym sezonie królują buty, których design nawiązuje do estetyki Dzikiego Zachodu. Totalnie oszalałyśmy na punkcie kowbojek i nic nie wskazuje na to, żeby nasza ekscytacja miała minąć w ciągu kilku następnych miesięcy. W trendach są również trzewiki. Jesteśmy pewne, że przypadną do gustu romantycznym duszom. Najpiękniejsze – wiązane botki znalazłyśmy w ofercie Bałagan Studio. Polska marka charakteryzuje się klasycznym i ponadczasowym designem, a także świetną jakością.

Trendy 2019: Spódnice do kozaków - przegląd najmodniejszych modeli >>>

Do łask powróciły również trapery. Wygodne, solidne, a zarazem stylowe modele znajdziecie w nowej kolekcji marki Timberland. I chociaż ich ceny nie należą do najniższych, zakup butów z logo amerykańskiego brandu możecie potraktować, jak modową inwestycję.