Kojarzycie Marka Darcy’ego i jego zielony sweter z reniferem? Fani Dziennika Bridget Jones z całą pewnością pamiętają, że szanowany prawnik nie zrobił najlepszego wrażenie na głównej bohaterce kultowego filmu. Jednak świat oszalał na punkcie swetrów świątecznych! Wydają się kiczowate, ale (powiedzmy sobie szczerze) nie wyobrażamy sobie bez nich Bożego Narodzenia. Te charakterystyczne swetry nadają świętom szczególnego klimatu. Mogą okazać się genialnym prezentem świątecznym dla kogoś bliskiego, a także dla samej siebie. Sprawdźcie, gdzie kupić modne swetry świąteczne!

Trendy 2019: modne swetry świąteczne, dzięki którym poczujecie magię świąt

Zajrzałyśmy do popularnych sieciówek w poszukiwaniu najpiękniejszych swetrów świątecznych. Gdzie je znalazłyśmy? Naszą szczególną uwagę zwrócił kolorowy sweter świąteczny z Monki. Zdobią go nie tylko zimowe printy, ale również napis I wear this every year. Wygląda ultra stylowo! Podobnie jak swetry ozdobione norweskimi czy islandzkimi wzorami (znajdziecie je między innymi w H&M i Reserved). Wyglądają świetnie w towarzystwie „bieliźnianych” czy skórzanych spódnic oraz wysokich kozaków. Pisałyśmy o tym, wybierając modne kreacje na kolację wigilijną i świąteczne spotkania z rodziną.

Trendy 2019: świąteczne stylizacje. Ubrania i dodatki, które założycie na święta (i nie tylko) >>>

Ale nie zapominamy o fanach świątecznych wzorów i symboli. W sieciówkach, na czele z Top Secret, House i Cropp czekają modele z podobiznami elfów i świętego Mikołaja. Oczywiście, w ofercie naszych ulubionych sklepów nie mogłoby zabraknąć swetrów świątecznych z reniferami, choinkami czy niedźwiedziami polarnymi. Zaglądajcie do naszej galerii (na górze strony), gdzie znajdziecie najpiękniejsze modele w tym sezonie!