Zima zbliża się wielkimi krokami, o czym przypominają nam regularnie obniżające się temperatury. Najwyższy czas rozejrzeć się za odpowiednim okryciem wierzchnim. Prawdziwym hitem sezonu jesień-zima 2019/2020 są płaszcze. A konkretnie: płaszcze w kratę. Przewidujemy, że jeszcze długo nie wyjdą one z mody. Sprawdźcie, gdzie kupić najmodniejsze modele.

Trendy 2019: płaszcz w kratę, czyli must have sezonu. Gdzie go kupić?

Krata to jeden z naszych ulubionych printów. Jest uniwersalna, ponadczasowa, a do tego wygląda ultra stylowo. I właśnie dlatego zakup kraciastego płaszcza traktujemy jako modową inwestycję. Szczególnie, gdy jest on wykonany w stu procentach z wełny. Płaszcze w kratę kupicie nawet w popularnych sieciówkach, na czele z Mango, & Other Stories, H&M i Reserved. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie sprawdziły, co oferują rodzimi projektanci oraz polskie marki butikowe. Jest z czego wybierać!

Trendy 2019: pepitka - najmodniejszy wzór sezonu i stylowa alternatywa dla płaszcza w kratę

Ukochany wzór Coco Chanel powrócił do łask! W sezonie jesień-zima 2019/2020 pepitkę (bo właśnie o niej mowa) lansują światowej sławy projektanci. Wśród nich Virginie Viard, która od lutego jest odpowiedzialna za projekty domu mody Chanel. Spokojnie, płaszcz damski ozdobiony pepitką znajdziecie nie tylko w ofercie marek luksusowych, ale również w sieciówkach - między innymi w Zarze.

Trendy 2019: Modne płaszcze na jesień i zimę, które chcemy mieć w szafie >>>