Kilka miesięcy temu pisałyśmy o maseczkach w płachcie na pupę (o których więcej przeczytacie TUTAJ) i myślałyśmy wtedy, że to najbardziej zaskakujący trend urodowy tego roku i... myliłyśmy się! Prawdziwym hitem jest ostatnio szampon do końskich grzyw i ogonów Mane 'n Tail, The Original. Na rodzinnej farmie w stanie New Jersey stworzyła go pół wieku temu firma Straight Arrow, która specjalizuje się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji właśnie dla koni. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że tych szamponów i odżywek używają również beauty influencerki. Co więcej, uważają, że to najlepsze kosmetyki do włosów, jakich kiedykolwiek używały. Dlaczego młode dziewczyny zaczęły nakładać na włosy produkty stworzone z myślą o koniach? Aby się tego dowiedzieć, musimy cofnąć się do początków istnienia marki. Okazuje się, że szampony i odżywki Mane 'n Tail genialnie wpłynęły na matowe i splątane grzywy koni – nadały im blasku i sprawiły, że stały się jeszcze mocniejsze. Dopisek na etykiecie kosmetyków, według którego produkt może być używany zarówno przez ludzi, jak i konie sprawił, że zaczęli ich używać w sekrecie także jeźdźcy. A później cały świat!

Trendy wiosna 2020: Szampon do końskich grzyw podbił serca beauty influencerek – dlaczego jest tak wyjątkowy?

Już nie tylko jeźdźcy, ale również beauty influencerki mogą podzielić się opiniami na temat produktów Mane 'n Tail. Ich zdaniem szampon do końskich grzyw i ogonów działa cuda! Włosy stają się bowiem mocne i błyszczące już po pierwszym użyciu. Natomiast długotrwałe stosowanie szamponu Mane 'n Tail (najlepiej w połączeniu z odżywką marki) poprawi gęstość włosów, zmniejsza łamliwość, a także przyspieszy ich porost. Do tego, dłużej podtrzymuje kolor włosów farbowanych. Skład produktów do pielęgnacji końskich grzyw i ogonów w dużej mierze przypomina ten, który widnieje na etykietach większości kosmetyków do włosów dla ludzi. Sekret tkwi jednak w stężeniu niektórych substancji. Właśnie dlatego warto upewnić się, że szampon Mane 'n Tail was nie uczuli. Jeżeli nie pojawi się żadna reakcja alergiczna, to możecie być pewne, że wasze włosy będą odżywione, piękne i w świetnej kondycji.  

Jennifer Aniston używa szamponu do końskich grzyw! Ten produkt działa cuda

Okazuje się, że Jennifer Aniston regularnie używa szamponu do końskich grzyw, a także odżywki marki Mane 'n Tail. Co więcej, aktorka uwielbia te produkty. Szampon i odżywka do końskich grzyw (które mogą być stosowane zarówno przez ludzi, jak i zwierzęta) sprawiają, że włosy Jennifer Aniston są lśniące, mocne, a do tego zregenerowane. O dziwo, cena tych produktów jest całkiem korzystna.

Szampon do końskich grzyw podbił serca beauty influencerek – gdzie kupić produkty Mane 'n Tail i jaka jest ich cena?

Szampony i odżywki Mane 'n Tail kupicie oczywiście na stronie internetowej marki. Jednak w 2018 roku produkty do grzyw i ogonów trafiły również na polski rynek. W związku z tym, możecie je znaleźć nawet na półkach popularnych drogerii, na przykład Hebe. Cena „końskich kosmetyków” jest równie korzystna, co ich dobroczynne właściwości. Za szampon zapłacicie bowiem niecałe 30 złotych (29,99 zł). Sprawdzi się zwłaszcza na grubych i matowych włosach.Kuszące, prawda?

Kosmetyki marki Kylie Skin całkowicie się wyprzedały! Jakie są pierwsze opinie? >>>