Carrie Bradshaw, Rachel Green i (dosłownie!) wszystkie kobiety, które w latach 90. interesowały się modą, miały w swoich szafach bagietki. Teraz te proste, na pozór niczym wyróżniające się torebki powróciły. I to w wielkim stylu! Uwielbiają je gwiazdy, między innymi Kendall Jenner i Bella Hadid, dzięki którym legendarna bagietka od Fendi przeżywa swoją drugą młodość. Torebki typu baguette chętnie noszą również topowe influencerki – na czele z Jessicą Mercedes i Chiarą Ferragni. Gdzie kupić najmodniejsze akcesorium sezonu? Sprawdźcie poniżej!

Trendy jesień 2019: Małe torebki na ramię. Bagietki to hit sezonu! Gdzie je kupić?

Torebki typu baguette znajdziecie wśród najnowszych propozycji światowych, a także rodzimych projektantów. Ten model ma w swojej kolekcji chociażby Zosia Chylak. Zakup nieco droższej torebki, to (naszym zdaniem) dobra – modowa inwestycja. Bagietka wykonana z wysokiej jakości skóry będzie wam służyć przez lata! Jeżeli szukacie jednak czegoś tańszego, zajrzyjcie do popularnych sieciówek. Na półkach takich marek jak Zara, H&M, Mango, czy &Other Stories czeka na was mnóstwo stylowych propozycji w korzystnych cenach. Część z nich znajdziecie również w naszej galerii – na górze strony. Gwarantujemy, że wybrałyśmy te najpiękniejsze!

Trendy jesień 2019: torebki, które wyglądają jak z wybiegów znanych domów mody, a kupicie je w sieciówkach! >>>

Ale nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie zaproponowały wam zakupów w sklepie vintage! W second handach, albo podczas cyklicznie organizowanych wyprzedażach szaf, jesteście w stanie „upolować” prawdziwe perełki. Jedno z takich wydarzeń odbędzie się już w najbliższy weekend. Popularne influencerki, stylistki, gwiazdy, a także redaktorki będą sprzedawać swoje ubrania i dodatki podczas Glamour x H&M Rewear Market. Przeczytajcie o szczegółach TUTAJ, a w sobotę i niedzielę wpadajcie na eko-zakupy w warszawskim klubie Niebo.

8 małych torebek na ramię od polskich marek, które pomieszczą wszystkie Wasze najpotrzebniejsze rzeczy! >>>