Znamy już trendy sezonu jesień-zima 2019/2020 i wiemy, co będzie najbardziej hot w ciągu nadchodzących miesięcy. Projektanci, a także eksperci urodowi zachęcają nas do totalnego szaleństwa. Będziemy eksperymentować z fasonami ubrań, kolorami, makijażem, jak również z włosami. Sprawdziłyśmy, jakie fryzury królowały ostatnio na światowych wybiegach i wybrałyśmy te, które najbardziej pasują do wysokiego czoła. Zainspirujcie się!

Trendy jesień 2019: Modne fryzury do wysokiego czoła – grzywka

Posiadaczki wysokich czół bardzo często decydują się na grzywki. To zdecydowanie najpopularniejsza opcja. Warto jednak pamiętać, że nie każdy rodzaj i kształt grzywki pasuje do wysokiego czoła. Zrezygnujcie z idealnie obciętej, masywnej grzywki na rzecz luźno opadających kosmyków, które nie zakryją czoła w całości. Inne – genialne rozwiązanie to grzywka o długości maxi (sięgająca poniżej oczu, ale delikatnie prześwitująca).

Trendy jesień 2019: Modne fryzury z grzywką w stylu Miley Cyrus, Lili Reinhart, Seleny Gomez i innych gwiazd >>>

Trendy jesień 2019: Modne fryzury do wysokiego czoła – objętość

Jeśli nie jesteście fankami grzywek, zadbajcie o odpowiednią objętość włosów. Uniesione od nasady kosmyki dadzą wrażenie lekkości. Włosy w pewien sposób „otulą” twarz, a tym samym zakryją wysokie czoło. Gwarantujemy, że całość będzie prezentować się naturalnie i ultra stylowo.

Trendy jesień 2019: Modne fryzury do wysokiego czoła – włosy zaczesane na jedną stronę

Pożądaną objętość włosów możecie uzyskać nie tylko dzięki odpowiednim kosmetykom, ale również zaczesując kosmyki na jedną stronę. Asymetryczna fryzura wysmukli waszą twarz i nada jej zupełnie nowe proporcje. Poza tym, zasłoni część wysokiego czoła.

Trendy jesień 2019: Modne fryzury do wysokiego czoła – bob

Wielokrotnie pisałyśmy o tym, że bob (a także różne jego odmiany, np. long bob i collar bob) to najbardziej uniwersalna fryzura na świecie. Pasuje niemalże każdemu – między innymi posiadaczkom wysokich czół. Sekret boba tkwi w jego lekkości. Obcięte w ten sposób włosy nie uwydatnią czoła. Co więcej, pojedyncze – swobodnie wypuszczone kosmyki odciągną od niego uwagę.

Trendy jesień 2019: Chcesz obciąć włosy? Oto 15 inspiracji na modne krótkie fryzury, które pokochały gwiazdy! >>>

Zobacz także: