Marcin Gąsiński to nie jest zwykły bywalec siłowni, który godzinami przerzuca ciężary. Na Instagramie @kierunek_fitness poza zdjeciami pokazującymi jego przemianę, znajdziecie także przepisy na pyszne, zdrowe słodkości. Kokosowe naleśniki z masłem sezamowym i malinami czy waniliowy sernik chia z truskawkami - palce lizać!

Forma to nie wszystko i Marcin doskonale o tym wie. Dba także oto, aby polepszać swoją wiedzę na temat zdrowego rozwoju ciała - systematycznie uczestniczy w szkoleniach, więc możecie być pewni, że dbając o wasze ciało doskonale wie co robi.

1. Najlepszy sposób na zmotywowanie się do ćwiczeń?

Wyznaczaj sobie krótkoterminowe cele. Nie planuj czegoś na pół roku czy miesiąc do przodu. Wtedy uznasz, że jeszcze masz czas i zdążysz nadrobić zaległości. Lepiej zaplanuj sobie ilość treningów na następny tydzień. Mając jedynie tydzień na realizację założonego planu trudniej Ci będzie odpuścić bo czas na odrobienie zaległości jest znacznie krótszy.

2. Co jest najważniejsze w trenowaniu na siłowni?

Najważniejsza jest cierpliwość! Nie rezygnuj po kilku dniach tylko dlatego że efekty nie są zadowalające. Nawet te małe postępy w dłuższej perspektywie tworzą ogromne zmiany. Konsekwentna realizacja planu to podstawa, która nie zawsze jest łatwa. Jednak jeśli wytrwasz, efekty wynagrodzą Ci całą ciężką pracę.

3. Najskuteczniejsze ćwiczenie na płaski brzuch?

Zobacz także:

Zdecydowanie najskuteczniejszym ćwiczeniem na płaski brzuch jest.. ćwiczenie silnej woli! Wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych, regularne spożywanie posiłków i zmiana przetworzonych produktów na te zdrowe to klucz do płaskiego brzucha. Trening na siłowni jest nieodzownym elementem zmian w naszej sylwetce, ale solidny fundament zbudujesz w kuchni.