Garderoba nie może zostać uznana za kompletną, jeżeli latem brakuje w niej odpowiedniego kostiumu kąpielowego. W tym sezonie do łask powróciły stroje jednoczęściowe – kiedyś kojarzone przede wszystkim z lekcjami wychowania fizycznego na basenie, teraz składnik obowiązkowy każdej wakacyjnej stylizacji. Latem 2019 stroje kąpielowe nosimy bowiem nie tylko na plaży, ale również w mieście, na przykład do jeansowych szortów, espadryli oraz lekkiego kimono.

Trendy 2019: Neonowe stroje kąpielowe

Sezon wiosna-lato 2019 należy do neonowych kolorów. Podczas wakacji nosimy je szczególnie chętnie, bowiem nie musimy przejmować się biurowym dress codem, czy szkolnym regulaminem. Jeśli nie lubisz zwracać na siebie uwagi, to zapomnij o neonach. Stroje kąpielowe w krzykliwych odcieniach są bowiem dla tych, którzy chcą zostać zauważeni na plaży, nad jeziorem lub hotelowym basenem. Przyjmujesz wyzwanie?

Trendy 2019: Neonowe stroje kąpielowe – gdzie kupić?

Neonowe stroje kąpielowe znajdziesz nawet w popularnych sieciówkach. Do tego, w bardzo korzystnych cenach. Dowód? Dół od bikini w odcieniu krzykliwej zieleni kupicie w Reserved za niecałe 15 złotych! Mnóstwo neonowych strojów kąpielowych przygotował H&M – szwedzka sieciówka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jaskrawe kolory są teraz w trendach. Zajrzyj do naszej galerii, gdzie czeka na ciebie kilka modnych propozycji. Stylowe kostiumy, w których ciężko będzie cię nie zauważyć znajdziesz również poniżej. Wybierz model idealny dla siebie i zacznij się pakować na wakacje!

Najpiękniejsze stroje kąpielowe od polskich marek >>>

Trendy 2019: Neonowe stroje kąpielowe