Kim Kardashian posiada moc kreowania trendów. Jej wygląd jest nieustannie analizowany, a fryzury, makijaż i ubrania, które nosi, mają szansę przerodzić się w hity na dany sezon. Tym razem to już właściwie się stało. Niedawno Kim Kardashian pochwaliła się zdjęciami z plaży. Wspólny wypad z Petem Davidsonem nie zaowocował jednak kolejnymi wiadomościami na temat jej związku. Głównym tematem po ich wycieczce okazał się kostium kąpielowy, który wybrała celebrytka. Modele z trójkątnymi miseczkami pokazywała wcześniej już wielokrotnie, ale to właśnie po ostatnim razie zaczęto mówić już nie o kolejnym bikini Kim Kardashian, a o sezonowym przeboju. Jeżeli zatem jesteś właśnie na etapie poszukiwań prostego, ale efektownego stroju na plażę, to możesz postawić na tego gotowca. To już oficjalne – triangle bikini wróciło!

Triangle bikini – Trójkątna góra od bikini

Triangle bikini to z pozoru najbardziej zwyczajny kostium kąpielowy, po który możemy sięgnąć. Miękkie miseczki w kształcie trójkątów połączone cienkimi paskami i właściwie to by było na tyle. Okazuje się jednak, że drzemiący w tej górze od bikini potencjał jest na tyle duży, że warto mieć chociaż jedną taką i korzystać z niej w sezonie wakacyjnym. Przyjęło się, że triangle bra to najlepsze rozwiązanie w przypadku małych biustów, ale Kim Kardashian obaliła ten mit raz na zawsze. Wybór tego konkretnego modelu powinien być podyktowany tylko jedną kwestią. Twoim własnym gustem i stylem. Podobnie jest zresztą z samym wyborem bikini. Każda okazja jest dobra, żeby przypomnieć, że rozmiar nie decyduje o tym, czy dwuczęściowy kostium kąpielowy będzie dla ciebie odpowiedni. To zawsze jest tylko twoja decyzja.

Triangle bikini – Upside-down bikini

Góra od bikini z trójkątnymi miseczkami nie jest żadną nowością w kolekcjach marek odzieżowych, ani nawet w stylizacjach sióstr z klanu Kardashian-Jenner. Już we wcześniejszych sezonach wielokrotnie udawało im się zwracać uwagę na ten model. Jednym z hitów, do których wylansowania się przyczyniły, było upside-down bikini. Czym konkretnie objawiał się ten trend? Po prostu noszeniem bikini odwróconego do góry nogami. Z trójkątnej góry od bikini były w stanie zrobić bandeau. Ramiączka wiązały po środku i w ten sposób uzyskiwały ciekawe wycięcia. Dodatkowo rozwiązywały dzięki temu problem nieopalonych śladów na ramionach. Dzięki różnorodnym pomysłom, które prezentują fashionistki, jedną górę od kostiumu kąpielowego można nosić na wiele sposobów. Zupełnie jakby się miało kilka różnych i tylko je wymieniało przy kolejnych wyjazdach na plażę.

Triangle bikini – Bikini Kim Kardashian

Kim Kardashian często staje się bardzo dosłowną inspiracja. Wtedy prezentowane przez nią rzeczy błyskawicznie znikają ze sklepowych półek i wieszaków. W tym przypadku nie było wcale inaczej. Triangle bikini Kim Kardashian to model z jej własnej kolekcji, a dokładnie produkt o nazwie Onyx SKIMS Swim Triangle Bikini top. Prosty kostium kąpielowy z trójkątnymi miseczkami natychmiast wyprzedał się we wszystkich rozmiarach. Nie jest to pierwsza taka sytuacja, kiedy projekty Kim Kardashian, które dodatkowo zaprezentowała na swoim Instagramie, od razu stały się niedostępne, a na portalach aukcyjnych były odsprzedawane za wielokrotnie wyższą kwotę. Na szczęście model, który lansuje celebrytka, jest na tyle popularny, że bez trudu można go znaleźć w ofercie innych marek. Wystarczy udać się do jednej z polskich sieciówek, żeby znaleźć niemal identyczny. Do tego czarne bikini to tylko jedna z możliwości. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby do swojej plażowej stylizacji wpleść trochę koloru. W naszej galerii czekają zdjęcia Kim Kardashian, które pokazują, że na przykład intensywna fuksja także jest dobrym wyborem. Wykluczone nie jest także bikini nude, które również zyskało na popularności za sprawą siostry z klanu Kardashian-Jenner. Mowa konkretnie o Kendall.