Kwestia imion członków rodziny Kardashianów zawsze zasługuje na osobny temat – nie inaczej jest w przypadku małej True Thompson. To imię zostało jej nadane nie bez powodu!  

ZOBACZ TAKŻE: Khloe Kardashian urodziła! Ostatnia afera z ojcem dziecka przyspieszyła poród. Znamy płeć dziecka! >>>

Choć Khloé Kardashian nie tak wyobrażała sobie powitanie na świecie swej pierwszej pociechy – na moment przed porodem ujawniono szczegóły zdrady, jakiej Tristan Thompson miał się dopuścić – wygląda na to, że narodziny True odsunęły ten przykry incydent (o ile w ogóle jest on zgodny z prawdą – para nie wydała żadnego oświadczenia), na drugi plan.

Nasza maleńka True Thompson kompletnie skradła nasze serca! Jesteśmy przepełnieni miłością. To wielkie błogosławieństwo przywitać tego aniołka w naszej rodzinie. Mama i tata Cię kochają, True! – świeżo upieczona mama napisała na swoim Instagramie.

Także dla fanów gwiazdy punkt ciężkości przeniósł się z niesławnego ojca na maleństwo, a główna zagwozdka internautów dotyczy ukrytego znaczenia imienia małej True.

Z wyjaśnieniem pospieszyła szczęśliwa babcia – wszak nic w tej rodzinie nie odbywa się bez jej udziału. Kris Jenner tłumaczy na swoim Instagramie, co stoi za takim wyborem imienia – nieoczekiwanie nie jest to prawda, na którą miał postawić niewierny partner Khloé względem zdradzanej Kardashianki i która, jak wskazywały zagraniczne serwisy, miała pozwolić puścić jego występek w niepamięć.

Jestem taka podekscytowana narodzinami mojej najdroższej wnuczki True! Co ciekawe, mój dziadek ze strony ojca także nosił to imię – nazywał się True Otis Houghton, podobnie jak mój ojciec - Robert True Houghton. To takie fantastyczne, że Khloé zdecydowała się nazwać tym imieniem swoją córeczkę!

Hm, True Thompson? Jesteśmy trochę rozczarowani... Spodziewaliśmy się po Khloé czegoś więcej. Może nie, że od razu przebije imię Stormi, ale że chociaż trochę da się ponieść w tym temacie.

ZOBACZ  TAKŻE: Tristan Thompson będzie ojcem kolejnego dziecka?! Czy to ma związek z sekstaśmą? I co z Khloé Kardashian? >>>